Taniec dla narzeczonych

Chcielibyście by Wasz pierwszy taniec był wyjątkowy a zarazem łatwy i naturalny? Jest to wyjątkowa chwila, dlatego ważne jest by mieć wszystko profesjonalnie dopracowane, dzięki czemu będziecie się czuli komfortowo a Wasz taniec na zawsze pozostanie w pamięci rodzin, znajomych i przyjaciół. Wspólnie wybierzemy muzykę i stworzymy indywidualną choreografię według Waszego pomysłu.

Choreografia dla narzeczonych zawiera:

  • wejście na parkiet,
  • układ taneczny,
  • efektowne zakończenie
  • i zejście z parkietu.

Jeżeli do Ślubu jeszcze daleko, warto zacząć od kursu grupowego, gdzie wraz z innymi parami poznacie podstawowe kroki tańców towarzyskich oraz usłyszycie wiele przydatnych porad.

Kurs dla narzeczonych (3-5 par)


Beata i Marek 01.12.2016

Bardzo dziękujemy Pani Oli za osobiste zaangażowanie i chęć pomocy w nauce pierwszego tańca. W niecałe 2 tygodnie dokonała niemożliwego: nauczyła nas (praktycznie nie mających wcześniej styczności z jakimkolwiek tańcem) pięknego układu choreograficznego, który zachwycił wszystkich gości i z niejednego oka wycisnął łezkę wzruszenia 🙂. Serdecznie polecamy – jest Pani wielka!! 😀

 

Kinga 18.11.2016

Dziękujemy bardzo za profesjonalne przygotowanie do pierwszego tańca:) Jesteśmy baaardzo wdzięczni za cenne rady, które w tym ważnym dla nas dniu zaprocentowały. Wszyscy goście byli zachwyceni choreografią i wykonaniem tego tańca i tak jak Ola przewidziała goście domagali się bisu 🙂 Polecam gorąco taką instruktorkę! 🙂

 

Ewelina 24.10.2016

Pani Ola ma niesamowicie pozytywną energię, która nie opuszczała nas przez kolejne dni. Trzeba mieć ogromne umiejętności i pasję! Jako para, nauczyliśmy się tańczyć i efektem tej przygody na sali był pierwszy taniec i niezapomniane wrażenia. Wszystkim zdecydowanie polecamy naukę tańca pod okiem Pani Oli 🙂 Dziękujemy 🙂

 

Aleksandra 25.09.2016

Bardzooo dziękujemy Oli za przygotowanie nas do pierwszego tańca który zrobił ogromne wrażenie na naszym weselu, i za to że mąż przetańczył ze mną całą noc czując się swobodnie na parkiecie na który nigdy wcześniej nie wychodził, dziękujemy i polecamy każdemu 🙂

 

Monika i Bartosz 14.06.2016

Połączenie profesjonalizmu i świetnej zabawy. Pani Ola to cudowna osoba, pełna pozytywnej energii którą przekazuje dalej:)


Mariola i Tadeusz  21.05.2016

Gorąco polecamy naukę tańca u Oli! Pełen profesjonalizm, dokładność, możliwość trenowania w dogodnych terminach sprawiła, że nauka  tańca była istną przyjemnością! Ola ułożyła nam wspaniały układ do pierwszego tańca, pomogła w doborze piosenki, a dzięki dbałości o szczegóły oczarowaliśmy wszystkich naszych weselnych gości:) Ponadto nauczyła nas kilku dodatkowych gatunków tańca, dzięki czemu szaleliśmy na parkiecie całą noc, a nasze umiejętności od razu zostały zauważone przez wszystkich;) Ola jest niezwykle profesjonalną i cierpliwą Instruktorką, do tego niezwykle sympatyczną osobą, dlatego z czystym sercem polecamy naukę tańca w Szkole Tańca All Dance!

 

Karolina i Mateusz 30.04.2016

Bardzo serdecznie polecamy kurs tańca dla narzeczonych w Alldance. Profesjonalne i indywidualne podejście do kursantów oraz w naszym przypadku wiele wiele cierpliwości i godzin nauki;) Dziękujemy Olu za wszystkie wskazówki i figury. Mieliśmy nie mieć pierwszego tańca, a dzięki Tobie daliśmy mega efektowne przedstawienie i wszyscy byli zachwyceni, a w tym my!!

 

Gosia i Michał 5.09 2015

Bardzo miło wspominamy naukę pierwszego tańca, na zajęciach czuliśmy się bardzo swobodne, panowała miła i wesoła atmosfera.
Mimo że znaliśmy się już długo to przy wspólnej nauce tańca towarzyskiego udało nam się poznać na wzajem z zupełnie innej strony. Każdemu możemy polecić przygotowania do wesela u Ciebie:)

 

Justyna i Grzegorz 15.08.2015r.

Serdecznie polecamy zajęcia z Panią Aleksandrą, a szczególnie naukę Pierwszego Tańca. Kurs jest profesjonalny i efektywny nawet w krótkim czasie. Już w pierwszym tygodniu widać rezultaty – pełna choreografia. Ponadto Pani Ola ma bardzo przyjemną aparycję a terminy zajęć można ustalać w dogodnym czasie. Wraz z małżonkiem polecamy skorzystanie z kursu, ponieważ uświetnia pierwszy taniec.

1

tel. 602 278 597
zadzwoń umów się na zajęcia

Hufiec ZHP, Bielsko-Biała ul. Chopina 3
Bezpłatny parking: ul. Chopina, Grunwaldzka, Drukarzy
Płatny parking (do godz. 17:00): ul. Sixta, Dąbrowskiego.
Sala Solar ul. Oświęcimska 22
(wjazd od Al. Andersa)