Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

High Heels

High Heels to zmysłowy taniec na wysokich obcasach dla odważnych i nowoczesnych. Jeśli chcesz pięknie wyglądać oraz poznać tajniki poruszania się na szpilkach to te zajęcia są właśnie dla Ciebie.

Co to jest High Heels? To zmysłowy taniec na wysokich obcasach dla odważnych i nowoczesnych kobiet i mężczyzn. To wyjątkowe zajęcia, gdzie nauczysz się poruszać w kuszący i intrygujący sposób. Będziesz próbowała wielu stylów tańca, jak: dancehall, latino, sexy dance czy burleska. Nauczysz się jak poruszać się na szpilkach w ogóle. Każda kobieta, która lubi wysokie obcasy, chce wyglądać w nich wyjątkowo i poruszać się tak, by czuć się bezpiecznie i komfortowo. Staniesz się bardziej świadoma swojego ciała, co wpłynie na Twoją postawę i poczucie pewności siebie.

Podczas zajęć High Heels uczestnicy uczą się jak poruszać się w obcasach, jak wykonywać kroki z gracją i wdziękiem oraz jak budować swoją sylwetkę i poczucie pewności siebie. Instruktorzy prowadzący zajęcia często kładą nacisk na wygląd i stylizację, aby uczestnicy mogli poczuć się jeszcze bardziej zmysłowo i kobieco.

High Heels to również dobry sposób na wzmocnienie mięśni nóg, pośladków i brzucha oraz ujędrnienie ciała. Regularne uprawianie tego typu tańca wpływa korzystnie na kondycję fizyczną i poprawia samopoczucie.

Oprócz pozytywnych efektów fizycznych, High Heels to także forma terapii, która pomaga uczestnikom uwierzyć w siebie i zaakceptować swoje ciało. Tancerki na wysokich obcasach uczą się akceptacji swojego wyglądu i wyzwolenia swojej kobiecości, co może przyczynić się do zwiększenia ich samoakceptacji i samooceny.

Zabierz więc swoje ulubione buty, załóż coś zmysłowego i przyjdź na zajęcia.

Instruktorki:  Natalia Ziebura , Magdalena Kłoszewska, Albina Horbenko , Karolina Sabuda

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Zapraszamy Cię na zajęcia.
Jeśli chcesz dołączyć do tej grupy, zarezerwuj miejsce telefonicznie:

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chcesz wziąć udział w zajęciach?