Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Grafik

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Balet Kids 3+
16.30
17.15
Daria Grabska
Balet Kids 3+początkująca

Bachata Lady Styling
17.00
18.00
Aleksandra Grzegorczyk

Taniec współczesny/Modern jazz 6-11 lat
17.15
18.15
Daria Grabska

Tango argentyńskie
18.00
19.00
Lechosław Hojnacki, Aleksandra Grzegorczyk

Dance stretching - open
18.15
19.15
Daria Grabska

Tango argentyńskie - ćwiczenia
19.00
20.00
Lechosław Hojnacki, Aleksandra Grzegorczyk

Taniec współczesny/Modern jazz dla młodzieży 12+
19.15
20.15
Daria Grabska

Tango argentyńskie
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskieśr. zaawansowana
17.00
Tango argentyńskie
17.30
18.30
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskiepoczątkująca

High Heels
18.00
19.00
Kasandra Reisinger
High Heelspodstawowa

Tango argentyńskie - ćwiczenia
18.30
19.30
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki

Bachata Lady Styling
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk
Bachata Lady Stylingśr. zaawansowana

High Heels
19.00
20.00
Kasandra Reisinger
High Heelsśr. zaawansowana
18.00
Burleska/Sexy dance
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
Burleska/Sexy danceśr. zaawansowana

Hip-Hop dla dzieci 5-11 lat
18.00
19.00
Klara Gnatowsky
Bachata Lady Styling
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
Bachata Lady Stylingśr. zaawansowany

Twerk 16+
18.00
19.00
Izabela Papla
Twerk 16+podstawowa

Zespół BJoy
18.30
20.00
Daria Grabska

Dancehall Queen Style 16+
19.00
20.00
Izabela Papla
Salsa Solo
18.00
19.00
Konrad Rak
Salsa Solostart w grudniu

Taniec towarzyski
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk

Taniec użytkowy
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec użytkowypoczątkujący
19.00
Belly Dance
19.00
20.00
Diana Gladushko

Hip-Hop dla młodzieży (12+)
19.00
20.00
Klara Gnatowsky

Taniec użytkowy
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk
Bachata w parach
19.00
20.00
Monika Bartula Marcin Mrowiec
Bachata w parachśr. zaawansowana

Taniec towarzyski
19.00
20.00
Konrad Rak
Taniec towarzyskipoczątkujący
20.00
High Heels
20.00
21.00
Diana Gladushko
High Heelspodstawowa

Pilates
20.00
21.00
Natalia Węgrzyn-Jakimow

Taniec użytkowy
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec użytkowyśr. zaawansowany
Bachata w parach
20.00
21.00
Monika Bartula Marcin Mrowiec
Bachata w parachpoczątkująca

Dance stretching - open
20.00
21.00
Daria Grabska
Burleska/Sexy dance
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk

Latino Solo kobiety
20.00
21.00
Kasandra Reisinger
Taniec towarzyski
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec towarzyskiśr. zaawanowana

Tango argentyńskie - ćwiczenia
open
20.00
22.00
Lechosław Hojnacki, Konrad Giżycki
21.00
Tango argentyńskie - ćwiczenia
21.00
22.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki

Poniedziałek

  • Burleska/Sexy dance
    18.00 - 19.00
  • Hip-Hop dla dzieci 5-11 lat
    18.00 - 19.00
  • Belly Dance
    19.00 - 20.00
  • Hip-Hop dla młodzieży (12+)
    19.00 - 20.00
  • Taniec użytkowy
    19.00 - 20.00
  • High Heels
    20.00 - 21.00
  • Pilates
    20.00 - 21.00
  • Taniec użytkowy
    20.00 - 21.00

Wtorek

  • Bachata Lady Styling
    18.00 - 19.00
  • Twerk 16+
    18.00 - 19.00
  • Zespół BJoy
    18.30 - 20.00
  • Dancehall Queen Style 16+
    19.00 - 20.00
  • Bachata w parach
    20.00 - 21.00
  • Dance stretching - open
    20.00 - 21.00

Środa

  • Balet Kids 3+
    16.30 - 17.15
  • Bachata Lady Styling
    17.00 - 18.00
  • Taniec współczesny/Modern jazz 6-11 lat
    17.15 - 18.15
  • Tango argentyńskie
    18.00 - 19.00
  • Dance stretching - open
    18.15 - 19.15
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    19.00 - 20.00
  • Taniec współczesny/Modern jazz dla młodzieży 12+
    19.15 - 20.15
  • Tango argentyńskie
    20.00 - 21.00
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    21.00 - 22.00

Czwartek

  • Tango argentyńskie
    17.30 - 18.30
  • High Heels
    18.00 - 19.00
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    18.30 - 19.30
  • Bachata Lady Styling
    19.00 - 20.00
  • High Heels
    19.00 - 20.00
  • Burleska/Sexy dance
    20.00 - 21.00
  • Latino Solo kobiety
    20.00 - 21.00

Piątek

  • Salsa Solo
    18.00 - 19.00
  • Taniec towarzyski
    18.00 - 19.00
  • Taniec użytkowy
    18.00 - 19.00
  • Bachata w parach
    19.00 - 20.00
  • Taniec towarzyski
    19.00 - 20.00
  • Taniec towarzyski
    20.00 - 21.00
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    20.00 - 22.00
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Bachata Lady Styling
17.00
18.00
Aleksandra Grzegorczyk
18.00
Bachata Lady Styling
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
Bachata Lady Stylingśr. zaawansowany
19.00
Bachata Lady Styling
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk
Bachata Lady Stylingśr. zaawansowana

Wtorek

  • Bachata Lady Styling
    18.00 - 19.00

Środa

  • Bachata Lady Styling
    17.00 - 18.00

Czwartek

  • Bachata Lady Styling
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Bachata w parach
19.00
20.00
Monika Bartula Marcin Mrowiec
Bachata w parachśr. zaawansowana
20.00
Bachata w parach
20.00
21.00
Monika Bartula Marcin Mrowiec
Bachata w parachpoczątkująca

Wtorek

  • Bachata w parach
    20.00 - 21.00

Piątek

  • Bachata w parach
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Balet Kids 3+
16.30
17.15
Daria Grabska
Balet Kids 3+początkująca
17.00

Środa

  • Balet Kids 3+
    16.30 - 17.15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Belly Dance
19.00
20.00
Diana Gladushko

Poniedziałek

  • Belly Dance
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Burleska/Sexy dance
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
Burleska/Sexy danceśr. zaawansowana
20.00
Burleska/Sexy dance
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk

Poniedziałek

  • Burleska/Sexy dance
    18.00 - 19.00

Czwartek

  • Burleska/Sexy dance
    20.00 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Dance stretching - open
18.15
19.15
Daria Grabska
19.00
20.00
Dance stretching - open
20.00
21.00
Daria Grabska

Wtorek

  • Dance stretching - open
    20.00 - 21.00

Środa

  • Dance stretching - open
    18.15 - 19.15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Dancehall Queen Style 16+
19.00
20.00
Izabela Papla

Wtorek

  • Dancehall Queen Style 16+
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
High Heels
18.00
19.00
Kasandra Reisinger
High Heelspodstawowa
19.00
High Heels
19.00
20.00
Kasandra Reisinger
High Heelsśr. zaawansowana
20.00
High Heels
20.00
21.00
Diana Gladushko
High Heelspodstawowa

Poniedziałek

  • High Heels
    20.00 - 21.00

Czwartek

  • High Heels
    18.00 - 19.00
  • High Heels
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Hip-Hop dla dzieci 5-11 lat
18.00
19.00
Klara Gnatowsky

Poniedziałek

  • Hip-Hop dla dzieci 5-11 lat
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Hip-Hop dla młodzieży (12+)
19.00
20.00
Klara Gnatowsky

Poniedziałek

  • Hip-Hop dla młodzieży (12+)
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
20.00
Latino Solo kobiety
20.00
21.00
Kasandra Reisinger

Czwartek

  • Latino Solo kobiety
    20.00 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
20.00
Pilates
20.00
21.00
Natalia Węgrzyn-Jakimow

Poniedziałek

  • Pilates
    20.00 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Salsa Solo
18.00
19.00
Konrad Rak
Salsa Solostart w grudniu

Piątek

  • Salsa Solo
    18.00 - 19.00
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Tango argentyńskie
17.30
18.30
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskiepoczątkująca
18.00
Tango argentyńskie
18.00
19.00
Lechosław Hojnacki, Aleksandra Grzegorczyk
20.00
Tango argentyńskie
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskieśr. zaawansowana

Środa

  • Tango argentyńskie
    18.00 - 19.00
  • Tango argentyńskie
    20.00 - 21.00

Czwartek

  • Tango argentyńskie
    17.30 - 18.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Tango argentyńskie - ćwiczenia
18.30
19.30
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
19.00
Tango argentyńskie - ćwiczenia
19.00
20.00
Lechosław Hojnacki, Aleksandra Grzegorczyk
20.00
Tango argentyńskie - ćwiczenia
open
20.00
22.00
Lechosław Hojnacki, Konrad Giżycki
21.00
Tango argentyńskie - ćwiczenia
21.00
22.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki

Środa

  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    19.00 - 20.00
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    21.00 - 22.00

Czwartek

  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    18.30 - 19.30

Piątek

  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    20.00 - 22.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Taniec towarzyski
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
19.00
Taniec towarzyski
19.00
20.00
Konrad Rak
Taniec towarzyskipoczątkujący
20.00
Taniec towarzyski
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec towarzyskiśr. zaawanowana

Piątek

  • Taniec towarzyski
    18.00 - 19.00
  • Taniec towarzyski
    19.00 - 20.00
  • Taniec towarzyski
    20.00 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Taniec użytkowy
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec użytkowypoczątkujący
19.00
Taniec użytkowy
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk
20.00
Taniec użytkowy
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec użytkowyśr. zaawansowany

Poniedziałek

  • Taniec użytkowy
    19.00 - 20.00
  • Taniec użytkowy
    20.00 - 21.00

Piątek

  • Taniec użytkowy
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Taniec współczesny/Modern jazz 6-11 lat
17.15
18.15
Daria Grabska
18.00

Środa

  • Taniec współczesny/Modern jazz 6-11 lat
    17.15 - 18.15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Taniec współczesny/Modern jazz dla młodzieży 12+
19.15
20.15
Daria Grabska
20.00

Środa

  • Taniec współczesny/Modern jazz dla młodzieży 12+
    19.15 - 20.15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Twerk 16+
18.00
19.00
Izabela Papla
Twerk 16+podstawowa

Wtorek

  • Twerk 16+
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Zespół BJoy
18.30
20.00
Daria Grabska
19.00

Wtorek

  • Zespół BJoy
    18.30 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Bachata Lady Styling
17.00
18.00
Aleksandra Grzegorczyk
Tango argentyńskie
17.30
18.30
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskiepoczątkująca

High Heels
18.00
19.00
Kasandra Reisinger
High Heelspodstawowa

Tango argentyńskie - ćwiczenia
18.30
19.30
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki

Bachata Lady Styling
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk
Bachata Lady Stylingśr. zaawansowana

High Heels
19.00
20.00
Kasandra Reisinger
High Heelsśr. zaawansowana
18.00
Burleska/Sexy dance
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
Burleska/Sexy danceśr. zaawansowana
Bachata Lady Styling
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
Bachata Lady Stylingśr. zaawansowany

Twerk 16+
18.00
19.00
Izabela Papla
Twerk 16+podstawowa
Tango argentyńskie
18.00
19.00
Lechosław Hojnacki, Aleksandra Grzegorczyk

Dance stretching - open
18.15
19.15
Daria Grabska

Tango argentyńskie - ćwiczenia
19.00
20.00
Lechosław Hojnacki, Aleksandra Grzegorczyk
Salsa Solo
18.00
19.00
Konrad Rak
Salsa Solostart w grudniu

Taniec towarzyski
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk

Taniec użytkowy
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec użytkowypoczątkujący
19.00
Belly Dance
19.00
20.00
Diana Gladushko

Taniec użytkowy
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk
Dancehall Queen Style 16+
19.00
20.00
Izabela Papla
Bachata w parach
19.00
20.00
Monika Bartula Marcin Mrowiec
Bachata w parachśr. zaawansowana

Taniec towarzyski
19.00
20.00
Konrad Rak
Taniec towarzyskipoczątkujący
20.00
High Heels
20.00
21.00
Diana Gladushko
High Heelspodstawowa

Pilates
20.00
21.00
Natalia Węgrzyn-Jakimow

Taniec użytkowy
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec użytkowyśr. zaawansowany
Bachata w parach
20.00
21.00
Monika Bartula Marcin Mrowiec
Bachata w parachpoczątkująca

Dance stretching - open
20.00
21.00
Daria Grabska
Tango argentyńskie
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskieśr. zaawansowana
Burleska/Sexy dance
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk

Latino Solo kobiety
20.00
21.00
Kasandra Reisinger
Taniec towarzyski
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec towarzyskiśr. zaawanowana

Tango argentyńskie - ćwiczenia
open
20.00
22.00
Lechosław Hojnacki, Konrad Giżycki
21.00
Tango argentyńskie - ćwiczenia
21.00
22.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki

Poniedziałek

  • Burleska/Sexy dance
    18.00 - 19.00
  • Belly Dance
    19.00 - 20.00
  • Taniec użytkowy
    19.00 - 20.00
  • High Heels
    20.00 - 21.00
  • Pilates
    20.00 - 21.00
  • Taniec użytkowy
    20.00 - 21.00

Wtorek

  • Bachata Lady Styling
    18.00 - 19.00
  • Twerk 16+
    18.00 - 19.00
  • Dancehall Queen Style 16+
    19.00 - 20.00
  • Bachata w parach
    20.00 - 21.00
  • Dance stretching - open
    20.00 - 21.00

Środa

  • Bachata Lady Styling
    17.00 - 18.00
  • Tango argentyńskie
    18.00 - 19.00
  • Dance stretching - open
    18.15 - 19.15
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    19.00 - 20.00
  • Tango argentyńskie
    20.00 - 21.00
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    21.00 - 22.00

Czwartek

  • Tango argentyńskie
    17.30 - 18.30
  • High Heels
    18.00 - 19.00
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    18.30 - 19.30
  • Bachata Lady Styling
    19.00 - 20.00
  • High Heels
    19.00 - 20.00
  • Burleska/Sexy dance
    20.00 - 21.00
  • Latino Solo kobiety
    20.00 - 21.00

Piątek

  • Salsa Solo
    18.00 - 19.00
  • Taniec towarzyski
    18.00 - 19.00
  • Taniec użytkowy
    18.00 - 19.00
  • Bachata w parach
    19.00 - 20.00
  • Taniec towarzyski
    19.00 - 20.00
  • Taniec towarzyski
    20.00 - 21.00
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    20.00 - 22.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Balet Kids 3+
16.30
17.15
Daria Grabska
Balet Kids 3+początkująca

Taniec współczesny/Modern jazz 6-11 lat
17.15
18.15
Daria Grabska
17.00
18.00
Hip-Hop dla dzieci 5-11 lat
18.00
19.00
Klara Gnatowsky
Zespół BJoy
18.30
20.00
Daria Grabska
19.00

Poniedziałek

  • Hip-Hop dla dzieci 5-11 lat
    18.00 - 19.00

Wtorek

  • Zespół BJoy
    18.30 - 20.00

Środa

  • Balet Kids 3+
    16.30 - 17.15
  • Taniec współczesny/Modern jazz 6-11 lat
    17.15 - 18.15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Hip-Hop dla młodzieży (12+)
19.00
20.00
Klara Gnatowsky
Taniec współczesny/Modern jazz dla młodzieży 12+
19.15
20.15
Daria Grabska
20.00

Poniedziałek

  • Hip-Hop dla młodzieży (12+)
    19.00 - 20.00

Środa

  • Taniec współczesny/Modern jazz dla młodzieży 12+
    19.15 - 20.15
No events available!








    Wyrażam zgodę na przetwarzanie wpisanych przeze mnie danych osobowych przez Aleksandrę Grzegorczyk, prowadzącą jednoosobowo działalność gospodarczą pod nazwą Aleksandra Grzegorczyk z siedzibą przy ul. Zapora, nr 29 lok. 4, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 6351582203, tel. 578 009 277, e-mail: recepcja@alldance.pl. w podstawowym celu nawiązania ze mną kontaktu w związku z przesłaniem zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania z formularza kontaktowego. Zgoda ta może być cofnięta w każdej chwili, jednak nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych w Polityce prywatności.

    Mniej