Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Grafik

Grafik od 11 września 2023

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
10.00
UTW seniorzy
10.00
13.00
Daria Grabska
UTW seniorzyzamknięta
Bachata Lady Styling z Hanią
10.00
10.55
Hanna Nazarenko

Latino Solo kobiety
10.00
10.55
Paulina Fajfer
10.30
11.00
Dance stretching - open
11.00
11.55
Hanna Nazarenko

Taniec użytkowy, kurs weselny
11.00
11.55
Konrad Rak, Paulina Fajfer
11.30
12.00
Taniec użytkowy, kurs weselny
12.00
12.55
Konrad Rak, Paulina Fajfer
12.30
16.00
Twerk 16+
16.00
16.55
Natalia Ziebura
16.30
17.00
Taniec użytkowy
17.00
17.55
Paulina Fajfer, Konrad Rak
Taniec użytkowypoczątkujący
High Heels Soft z Natalią
17.00
17.55
Natalia Ziebura

Taniec współczesny 6-11
17.00
17.55
Adrianna Kazimierz

Taniec współczesny 12-15 zespół Alchemia
17.00
18.25
Adrianna Kazimierz

Bachata Footwork dla każdego
18.00
18.55
Hanna Nazarenko

Twerk 16+
18.00
18.55
Natalia Ziebura

Taniec współczesny 16+ zespół Foton
18.30
19.55
Adrianna Kazimierz

Bachata Lady Styling z Hanią
19.00
19.55
Hanna Nazarenko

Kizomba w parach
19.00
19.55
Przemek Paszek

K-Pop 12+
19.30
20.25
Klara Gnatowsky

Bachata w parach z Przemkiem
20.00
20.55
Przemek Paszek

Dance stretching - open
20.00
20.55
Hanna Nazarenko

High Heels z Natalią
20.00
20.55
Natalia Ziebura
High Heels z Nataliąpoczątkujący
Hip-Hop dla dzieci 6+
17.00
17.55
Klara Gnatowsky

Taniec współczesny 12-15 zespół Alchemia
17.00
18.25
Adrianna Kazimierz

Bachata Lady Fusion z Asią
18.00
18.55
Asia Dudziak

Bachata w parach z Wojtkiem
18.00
18.55
Wojciech Drewniak

Hip-Hop dla młodzieży 12+
18.00
18.55
Klara Gnatowsky

Taniec współczesny 16+ zespół Foton
18.30
19.55
Adrianna Kazimierz

Bachata Bodymovement w parach poziom Open
19.00
19.55
Joanna Dudziak, Wojciech Drewniak
17.30
18.00
High Heels z Albiną
18.00
18.55
Albina Horbenko
High Heels z Albinąpoczątkujący

Taniec użytkowy
18.00
18.55
Paulina Fajfer, Konrad Rak
Taniec użytkowyśrednio zaawansowany
Burleska/Sexy dance
18.00
18.55
Aleksandra Grzegorczyk

High Heels z Magdą
18.00
18.55
Magda Kłoszewska
High Heels z Magdąpoczątkująca

Stretching dynamiczny
18.00
18.55
Karolina Sabuda
Bachata w parach z Asią i Wojtkiem
18.00
18.55
Asia Dudziak, Wojtek Drewniak

Tango argentyńskie milonga figury i muzykalność.
18.00
18.55
Aleksandra Grzegorczyk i Konrad Giżycki
18.30
19.00
High Heels z Albiną
19.00
19.55
Albina Horbenko
High Heels z Albinąśr. zawansowana

Latino Solo kobiety
19.00
19.55
Paulina Fajfer
Latino Solo kobietyśr. zaawansowana

Technika tanga argentyńskiego na szpilkach
19.00
19.55
Aleksandra Grzegorczyk
High Heels z Karoliną
19.00
19.55
Karolina Sabuda

Kizomba w parach
19.00
19.55
Przemysław Paszek

Latino Solo kobiety
19.00
19.55
Kasandra Reisinger
Latino Solo kobietyśr. zaawansowana
Bachata w parach z Asią i Wojtkiem
19.00
19.55
Asia Dudziak, Wojtek Drewniak

Technika tanga argentyńskiego solo
19.00
19.55
Aleksandra Grzegorczyk
19.30
20.00
Latino Solo kobiety
20.00
20.55
Paulina Fajfer

Tango argentyńskie
20.00
20.55
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskieśr. zaawansowana
Tango argentyńskie
20.00
20.55
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskieśr. zaawansowana

Taniec towarzyski z Asią - taniec latynoamerykański
20.00
20.55
Asia Dudziak

Taniec współczesny dla dorosłych
20.00
20.55
Adrianna Kazimierz
Burleska/Sexy dance
20.00
20.55
Aleksandra Grzegorczyk

Kizomba technika w parach
20.00
20.55
Przemysław Paszek
Bachata w parach z Asią i Wojtkiem
20.00
20.55
Asia Dudziak, Wojtek Drewniak

Tango argentyńskie - ćwiczenia
open
20.00
20.55
Konrad Giżycki
20.30
21.00
Tango argentyńskie - ćwiczenia
21.00
21.55
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskie - ćwiczenia
21.00
21.55
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki

Taniec towarzyski z Asią - taniec standardowy
21.00
21.55
Asia Dudziak
Burleska/Sexy dance
21.00
21.55
Aleksandra Grzegorczyk

Kizomba w parach - kombinacje, figury, musicality
21.00
21.55
Przemysław Paszek
Bachata interpretacja muzyki
21.00
21.55

Tango argentyńskie - ćwiczenia
21.00
21.55
Konrad Giżycki
21.30
22.00
Bachata z Asią
22.00
22.55
Asia Dudziak
Bachata z Asiązamknięta
22.30

Poniedziałek

  • Taniec użytkowy
    17.00 - 17.55
  • High Heels z Albiną
    18.00 - 18.55
  • Taniec użytkowy
    18.00 - 18.55
  • High Heels z Albiną
    19.00 - 19.55
  • Latino Solo kobiety
    19.00 - 19.55
  • Technika tanga argentyńskiego na szpilkach
    19.00 - 19.55
  • Latino Solo kobiety
    20.00 - 20.55
  • Tango argentyńskie
    20.00 - 20.55
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    21.00 - 21.55

Wtorek

  • Twerk 16+
    16.00 - 16.55
  • High Heels Soft z Natalią
    17.00 - 17.55
  • Taniec współczesny 6-11
    17.00 - 17.55
  • Taniec współczesny 12-15 zespół Alchemia
    17.00 - 18.25
  • Bachata Footwork dla każdego
    18.00 - 18.55
  • Twerk 16+
    18.00 - 18.55
  • Taniec współczesny 16+ zespół Foton
    18.30 - 19.55
  • Bachata Lady Styling z Hanią
    19.00 - 19.55
  • Kizomba w parach
    19.00 - 19.55
  • K-Pop 12+
    19.30 - 20.25
  • Bachata w parach z Przemkiem
    20.00 - 20.55
  • Dance stretching - open
    20.00 - 20.55
  • High Heels z Natalią
    20.00 - 20.55

Środa

  • Hip-Hop dla dzieci 6+
    17.00 - 17.55
  • Taniec współczesny 12-15 zespół Alchemia
    17.00 - 18.25
  • Bachata Lady Fusion z Asią
    18.00 - 18.55
  • Bachata w parach z Wojtkiem
    18.00 - 18.55
  • Hip-Hop dla młodzieży 12+
    18.00 - 18.55
  • Taniec współczesny 16+ zespół Foton
    18.30 - 19.55
  • Bachata Bodymovement w parach poziom Open
    19.00 - 19.55
  • Tango argentyńskie
    20.00 - 20.55
  • Taniec towarzyski z Asią - taniec latynoamerykański
    20.00 - 20.55
  • Taniec współczesny dla dorosłych
    20.00 - 20.55
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    21.00 - 21.55
  • Taniec towarzyski z Asią - taniec standardowy
    21.00 - 21.55
  • Bachata z Asią
    22.00 - 22.55

Czwartek

  • UTW seniorzy
    10.00 - 13.00
  • Burleska/Sexy dance
    18.00 - 18.55
  • High Heels z Magdą
    18.00 - 18.55
  • Stretching dynamiczny
    18.00 - 18.55
  • High Heels z Karoliną
    19.00 - 19.55
  • Kizomba w parach
    19.00 - 19.55
  • Latino Solo kobiety
    19.00 - 19.55
  • Burleska/Sexy dance
    20.00 - 20.55
  • Kizomba technika w parach
    20.00 - 20.55
  • Burleska/Sexy dance
    21.00 - 21.55
  • Kizomba w parach - kombinacje, figury, musicality
    21.00 - 21.55

Piątek

  • Bachata w parach z Asią i Wojtkiem
    18.00 - 18.55
  • Tango argentyńskie milonga figury i muzykalność.
    18.00 - 18.55
  • Bachata w parach z Asią i Wojtkiem
    19.00 - 19.55
  • Technika tanga argentyńskiego solo
    19.00 - 19.55
  • Bachata w parach z Asią i Wojtkiem
    20.00 - 20.55
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    20.00 - 20.55
  • Bachata interpretacja muzyki
    21.00 - 21.55
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    21.00 - 21.55

Sobota

  • Bachata Lady Styling z Hanią
    10.00 - 10.55
  • Latino Solo kobiety
    10.00 - 10.55
  • Dance stretching - open
    11.00 - 11.55
  • Taniec użytkowy, kurs weselny
    11.00 - 11.55
  • Taniec użytkowy, kurs weselny
    12.00 - 12.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Bachata Bodymovement w parach poziom Open
19.00
19.55
Joanna Dudziak, Wojciech Drewniak
19.30

Środa

  • Bachata Bodymovement w parach poziom Open
    19.00 - 19.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Bachata Footwork dla każdego
18.00
18.55
Hanna Nazarenko
18.30

Wtorek

  • Bachata Footwork dla każdego
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
21.00
Bachata interpretacja muzyki
21.00
21.55
21.30

Piątek

  • Bachata interpretacja muzyki
    21.00 - 21.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Bachata Lady Fusion z Asią
18.00
18.55
Asia Dudziak
18.30

Środa

  • Bachata Lady Fusion z Asią
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
10.00
Bachata Lady Styling z Hanią
10.00
10.55
Hanna Nazarenko
10.30
19.00
Bachata Lady Styling z Hanią
19.00
19.55
Hanna Nazarenko
19.30

Wtorek

  • Bachata Lady Styling z Hanią
    19.00 - 19.55

Sobota

  • Bachata Lady Styling z Hanią
    10.00 - 10.55
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Bachata w parach z Asią i Wojtkiem
18.00
18.55
Asia Dudziak, Wojtek Drewniak
18.30
19.00
Bachata w parach z Asią i Wojtkiem
19.00
19.55
Asia Dudziak, Wojtek Drewniak
19.30
20.00
Bachata w parach z Asią i Wojtkiem
20.00
20.55
Asia Dudziak, Wojtek Drewniak
20.30

Piątek

  • Bachata w parach z Asią i Wojtkiem
    18.00 - 18.55
  • Bachata w parach z Asią i Wojtkiem
    19.00 - 19.55
  • Bachata w parach z Asią i Wojtkiem
    20.00 - 20.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
20.00
Bachata w parach z Przemkiem
20.00
20.55
Przemek Paszek
20.30

Wtorek

  • Bachata w parach z Przemkiem
    20.00 - 20.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Bachata w parach z Wojtkiem
18.00
18.55
Wojciech Drewniak
18.30

Środa

  • Bachata w parach z Wojtkiem
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
22.00
Bachata z Asią
22.00
22.55
Asia Dudziak
Bachata z Asiązamknięta
22.30

Środa

  • Bachata z Asią
    22.00 - 22.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Burleska/Sexy dance
18.00
18.55
Aleksandra Grzegorczyk
18.30
20.00
Burleska/Sexy dance
20.00
20.55
Aleksandra Grzegorczyk
20.30
21.00
Burleska/Sexy dance
21.00
21.55
Aleksandra Grzegorczyk
21.30

Czwartek

  • Burleska/Sexy dance
    18.00 - 18.55
  • Burleska/Sexy dance
    20.00 - 20.55
  • Burleska/Sexy dance
    21.00 - 21.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
11.00
Dance stretching - open
11.00
11.55
Hanna Nazarenko
11.30
20.00
Dance stretching - open
20.00
20.55
Hanna Nazarenko
20.30

Wtorek

  • Dance stretching - open
    20.00 - 20.55

Sobota

  • Dance stretching - open
    11.00 - 11.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
High Heels Soft z Natalią
17.00
17.55
Natalia Ziebura
17.30

Wtorek

  • High Heels Soft z Natalią
    17.00 - 17.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
High Heels z Albiną
18.00
18.55
Albina Horbenko
High Heels z Albinąpoczątkujący
18.30
19.00
High Heels z Albiną
19.00
19.55
Albina Horbenko
High Heels z Albinąśr. zawansowana
19.30

Poniedziałek

  • High Heels z Albiną
    18.00 - 18.55
  • High Heels z Albiną
    19.00 - 19.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
High Heels z Karoliną
19.00
19.55
Karolina Sabuda
19.30

Czwartek

  • High Heels z Karoliną
    19.00 - 19.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
High Heels z Magdą
18.00
18.55
Magda Kłoszewska
High Heels z Magdąpoczątkująca
18.30

Czwartek

  • High Heels z Magdą
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
20.00
High Heels z Natalią
20.00
20.55
Natalia Ziebura
High Heels z Nataliąpoczątkujący
20.30

Wtorek

  • High Heels z Natalią
    20.00 - 20.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Hip-Hop dla dzieci 6+
17.00
17.55
Klara Gnatowsky
17.30

Środa

  • Hip-Hop dla dzieci 6+
    17.00 - 17.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Hip-Hop dla młodzieży 12+
18.00
18.55
Klara Gnatowsky
18.30

Środa

  • Hip-Hop dla młodzieży 12+
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.30
K-Pop 12+
19.30
20.25
Klara Gnatowsky
20.00

Wtorek

  • K-Pop 12+
    19.30 - 20.25
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
20.00
Kizomba technika w parach
20.00
20.55
Przemysław Paszek
20.30

Czwartek

  • Kizomba technika w parach
    20.00 - 20.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Kizomba w parach
19.00
19.55
Przemek Paszek
Kizomba w parach
19.00
19.55
Przemysław Paszek
19.30

Wtorek

  • Kizomba w parach
    19.00 - 19.55

Czwartek

  • Kizomba w parach
    19.00 - 19.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
21.00
Kizomba w parach - kombinacje, figury, musicality
21.00
21.55
Przemysław Paszek
21.30

Czwartek

  • Kizomba w parach - kombinacje, figury, musicality
    21.00 - 21.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
10.00
Latino Solo kobiety
10.00
10.55
Paulina Fajfer
10.30
19.00
Latino Solo kobiety
19.00
19.55
Paulina Fajfer
Latino Solo kobietyśr. zaawansowana
Latino Solo kobiety
19.00
19.55
Kasandra Reisinger
Latino Solo kobietyśr. zaawansowana
19.30
20.00
Latino Solo kobiety
20.00
20.55
Paulina Fajfer
20.30

Poniedziałek

  • Latino Solo kobiety
    19.00 - 19.55
  • Latino Solo kobiety
    20.00 - 20.55

Czwartek

  • Latino Solo kobiety
    19.00 - 19.55

Sobota

  • Latino Solo kobiety
    10.00 - 10.55
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Stretching dynamiczny
18.00
18.55
Karolina Sabuda
18.30

Czwartek

  • Stretching dynamiczny
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
20.00
Tango argentyńskie
20.00
20.55
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskieśr. zaawansowana
Tango argentyńskie
20.00
20.55
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskieśr. zaawansowana
20.30

Poniedziałek

  • Tango argentyńskie
    20.00 - 20.55

Środa

  • Tango argentyńskie
    20.00 - 20.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
20.00
Tango argentyńskie - ćwiczenia
open
20.00
20.55
Konrad Giżycki
20.30
21.00
Tango argentyńskie - ćwiczenia
21.00
21.55
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskie - ćwiczenia
21.00
21.55
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskie - ćwiczenia
21.00
21.55
Konrad Giżycki
21.30

Poniedziałek

  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    21.00 - 21.55

Środa

  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    21.00 - 21.55

Piątek

  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    20.00 - 20.55
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    21.00 - 21.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Tango argentyńskie milonga figury i muzykalność.
18.00
18.55
Aleksandra Grzegorczyk i Konrad Giżycki
18.30

Piątek

  • Tango argentyńskie milonga figury i muzykalność.
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
20.00
Taniec towarzyski z Asią - taniec latynoamerykański
20.00
20.55
Asia Dudziak
20.30

Środa

  • Taniec towarzyski z Asią - taniec latynoamerykański
    20.00 - 20.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
21.00
Taniec towarzyski z Asią - taniec standardowy
21.00
21.55
Asia Dudziak
21.30

Środa

  • Taniec towarzyski z Asią - taniec standardowy
    21.00 - 21.55
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Taniec użytkowy
17.00
17.55
Paulina Fajfer, Konrad Rak
Taniec użytkowypoczątkujący
17.30
18.00
Taniec użytkowy
18.00
18.55
Paulina Fajfer, Konrad Rak
Taniec użytkowyśrednio zaawansowany
18.30

Poniedziałek

  • Taniec użytkowy
    17.00 - 17.55
  • Taniec użytkowy
    18.00 - 18.55
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
11.00
Taniec użytkowy, kurs weselny
11.00
11.55
Konrad Rak, Paulina Fajfer
11.30
12.00
Taniec użytkowy, kurs weselny
12.00
12.55
Konrad Rak, Paulina Fajfer
12.30

Sobota

  • Taniec użytkowy, kurs weselny
    11.00 - 11.55
  • Taniec użytkowy, kurs weselny
    12.00 - 12.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Taniec współczesny 6-11
17.00
17.55
Adrianna Kazimierz
17.30

Wtorek

  • Taniec współczesny 6-11
    17.00 - 17.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Taniec współczesny 12-15 zespół Alchemia
17.00
18.25
Adrianna Kazimierz
Taniec współczesny 12-15 zespół Alchemia
17.00
18.25
Adrianna Kazimierz
17.30
18.00

Wtorek

  • Taniec współczesny 12-15 zespół Alchemia
    17.00 - 18.25

Środa

  • Taniec współczesny 12-15 zespół Alchemia
    17.00 - 18.25
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.30
Taniec współczesny 16+ zespół Foton
18.30
19.55
Adrianna Kazimierz
Taniec współczesny 16+ zespół Foton
18.30
19.55
Adrianna Kazimierz
19.00
19.30

Wtorek

  • Taniec współczesny 16+ zespół Foton
    18.30 - 19.55

Środa

  • Taniec współczesny 16+ zespół Foton
    18.30 - 19.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
20.00
Taniec współczesny dla dorosłych
20.00
20.55
Adrianna Kazimierz
20.30

Środa

  • Taniec współczesny dla dorosłych
    20.00 - 20.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Technika tanga argentyńskiego na szpilkach
19.00
19.55
Aleksandra Grzegorczyk
19.30

Poniedziałek

  • Technika tanga argentyńskiego na szpilkach
    19.00 - 19.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Technika tanga argentyńskiego solo
19.00
19.55
Aleksandra Grzegorczyk
19.30

Piątek

  • Technika tanga argentyńskiego solo
    19.00 - 19.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Twerk 16+
16.00
16.55
Natalia Ziebura
16.30
18.00
Twerk 16+
18.00
18.55
Natalia Ziebura
18.30

Wtorek

  • Twerk 16+
    16.00 - 16.55
  • Twerk 16+
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
10.00
UTW seniorzy
10.00
13.00
Daria Grabska
UTW seniorzyzamknięta
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30

Czwartek

  • UTW seniorzy
    10.00 - 13.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
10.00
UTW seniorzy
10.00
13.00
Daria Grabska
UTW seniorzyzamknięta
Bachata Lady Styling z Hanią
10.00
10.55
Hanna Nazarenko

Latino Solo kobiety
10.00
10.55
Paulina Fajfer
10.30
11.00
Dance stretching - open
11.00
11.55
Hanna Nazarenko

Taniec użytkowy, kurs weselny
11.00
11.55
Konrad Rak, Paulina Fajfer
11.30
12.00
Taniec użytkowy, kurs weselny
12.00
12.55
Konrad Rak, Paulina Fajfer
12.30
16.00
Twerk 16+
16.00
16.55
Natalia Ziebura
16.30
17.00
Taniec użytkowy
17.00
17.55
Paulina Fajfer, Konrad Rak
Taniec użytkowypoczątkujący
High Heels Soft z Natalią
17.00
17.55
Natalia Ziebura
17.30
18.00
High Heels z Albiną
18.00
18.55
Albina Horbenko
High Heels z Albinąpoczątkujący

Taniec użytkowy
18.00
18.55
Paulina Fajfer, Konrad Rak
Taniec użytkowyśrednio zaawansowany
Bachata Footwork dla każdego
18.00
18.55
Hanna Nazarenko

Twerk 16+
18.00
18.55
Natalia Ziebura
Bachata Lady Fusion z Asią
18.00
18.55
Asia Dudziak

Bachata w parach z Wojtkiem
18.00
18.55
Wojciech Drewniak
Burleska/Sexy dance
18.00
18.55
Aleksandra Grzegorczyk

High Heels z Magdą
18.00
18.55
Magda Kłoszewska
High Heels z Magdąpoczątkująca

Stretching dynamiczny
18.00
18.55
Karolina Sabuda
Bachata w parach z Asią i Wojtkiem
18.00
18.55
Asia Dudziak, Wojtek Drewniak

Tango argentyńskie milonga figury i muzykalność.
18.00
18.55
Aleksandra Grzegorczyk i Konrad Giżycki
18.30
19.00
High Heels z Albiną
19.00
19.55
Albina Horbenko
High Heels z Albinąśr. zawansowana

Latino Solo kobiety
19.00
19.55
Paulina Fajfer
Latino Solo kobietyśr. zaawansowana

Technika tanga argentyńskiego na szpilkach
19.00
19.55
Aleksandra Grzegorczyk
Bachata Lady Styling z Hanią
19.00
19.55
Hanna Nazarenko

Kizomba w parach
19.00
19.55
Przemek Paszek
Bachata Bodymovement w parach poziom Open
19.00
19.55
Joanna Dudziak, Wojciech Drewniak
High Heels z Karoliną
19.00
19.55
Karolina Sabuda

Kizomba w parach
19.00
19.55
Przemysław Paszek

Latino Solo kobiety
19.00
19.55
Kasandra Reisinger
Latino Solo kobietyśr. zaawansowana
Bachata w parach z Asią i Wojtkiem
19.00
19.55
Asia Dudziak, Wojtek Drewniak

Technika tanga argentyńskiego solo
19.00
19.55
Aleksandra Grzegorczyk
19.30
20.00
Latino Solo kobiety
20.00
20.55
Paulina Fajfer

Tango argentyńskie
20.00
20.55
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskieśr. zaawansowana
Bachata w parach z Przemkiem
20.00
20.55
Przemek Paszek

Dance stretching - open
20.00
20.55
Hanna Nazarenko

High Heels z Natalią
20.00
20.55
Natalia Ziebura
High Heels z Nataliąpoczątkujący
Tango argentyńskie
20.00
20.55
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskieśr. zaawansowana

Taniec towarzyski z Asią - taniec latynoamerykański
20.00
20.55
Asia Dudziak

Taniec współczesny dla dorosłych
20.00
20.55
Adrianna Kazimierz
Burleska/Sexy dance
20.00
20.55
Aleksandra Grzegorczyk

Kizomba technika w parach
20.00
20.55
Przemysław Paszek
Bachata w parach z Asią i Wojtkiem
20.00
20.55
Asia Dudziak, Wojtek Drewniak

Tango argentyńskie - ćwiczenia
open
20.00
20.55
Konrad Giżycki
20.30
21.00
Tango argentyńskie - ćwiczenia
21.00
21.55
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskie - ćwiczenia
21.00
21.55
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki

Taniec towarzyski z Asią - taniec standardowy
21.00
21.55
Asia Dudziak
Burleska/Sexy dance
21.00
21.55
Aleksandra Grzegorczyk

Kizomba w parach - kombinacje, figury, musicality
21.00
21.55
Przemysław Paszek
Bachata interpretacja muzyki
21.00
21.55

Tango argentyńskie - ćwiczenia
21.00
21.55
Konrad Giżycki
21.30
22.00
Bachata z Asią
22.00
22.55
Asia Dudziak
Bachata z Asiązamknięta
22.30

Poniedziałek

  • Taniec użytkowy
    17.00 - 17.55
  • High Heels z Albiną
    18.00 - 18.55
  • Taniec użytkowy
    18.00 - 18.55
  • High Heels z Albiną
    19.00 - 19.55
  • Latino Solo kobiety
    19.00 - 19.55
  • Technika tanga argentyńskiego na szpilkach
    19.00 - 19.55
  • Latino Solo kobiety
    20.00 - 20.55
  • Tango argentyńskie
    20.00 - 20.55
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    21.00 - 21.55

Wtorek

  • Twerk 16+
    16.00 - 16.55
  • High Heels Soft z Natalią
    17.00 - 17.55
  • Bachata Footwork dla każdego
    18.00 - 18.55
  • Twerk 16+
    18.00 - 18.55
  • Bachata Lady Styling z Hanią
    19.00 - 19.55
  • Kizomba w parach
    19.00 - 19.55
  • Bachata w parach z Przemkiem
    20.00 - 20.55
  • Dance stretching - open
    20.00 - 20.55
  • High Heels z Natalią
    20.00 - 20.55

Środa

  • Bachata Lady Fusion z Asią
    18.00 - 18.55
  • Bachata w parach z Wojtkiem
    18.00 - 18.55
  • Bachata Bodymovement w parach poziom Open
    19.00 - 19.55
  • Tango argentyńskie
    20.00 - 20.55
  • Taniec towarzyski z Asią - taniec latynoamerykański
    20.00 - 20.55
  • Taniec współczesny dla dorosłych
    20.00 - 20.55
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    21.00 - 21.55
  • Taniec towarzyski z Asią - taniec standardowy
    21.00 - 21.55
  • Bachata z Asią
    22.00 - 22.55

Czwartek

  • UTW seniorzy
    10.00 - 13.00
  • Burleska/Sexy dance
    18.00 - 18.55
  • High Heels z Magdą
    18.00 - 18.55
  • Stretching dynamiczny
    18.00 - 18.55
  • High Heels z Karoliną
    19.00 - 19.55
  • Kizomba w parach
    19.00 - 19.55
  • Latino Solo kobiety
    19.00 - 19.55
  • Burleska/Sexy dance
    20.00 - 20.55
  • Kizomba technika w parach
    20.00 - 20.55
  • Burleska/Sexy dance
    21.00 - 21.55
  • Kizomba w parach - kombinacje, figury, musicality
    21.00 - 21.55

Piątek

  • Bachata w parach z Asią i Wojtkiem
    18.00 - 18.55
  • Tango argentyńskie milonga figury i muzykalność.
    18.00 - 18.55
  • Bachata w parach z Asią i Wojtkiem
    19.00 - 19.55
  • Technika tanga argentyńskiego solo
    19.00 - 19.55
  • Bachata w parach z Asią i Wojtkiem
    20.00 - 20.55
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    20.00 - 20.55
  • Bachata interpretacja muzyki
    21.00 - 21.55
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    21.00 - 21.55

Sobota

  • Bachata Lady Styling z Hanią
    10.00 - 10.55
  • Latino Solo kobiety
    10.00 - 10.55
  • Dance stretching - open
    11.00 - 11.55
  • Taniec użytkowy, kurs weselny
    11.00 - 11.55
  • Taniec użytkowy, kurs weselny
    12.00 - 12.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Hip-Hop dla dzieci 6+
17.00
17.55
Klara Gnatowsky
17.30

Środa

  • Hip-Hop dla dzieci 6+
    17.00 - 17.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Taniec współczesny 6-11
17.00
17.55
Adrianna Kazimierz

Taniec współczesny 12-15 zespół Alchemia
17.00
18.25
Adrianna Kazimierz
Taniec współczesny 12-15 zespół Alchemia
17.00
18.25
Adrianna Kazimierz

Hip-Hop dla młodzieży 12+
18.00
18.55
Klara Gnatowsky

Taniec współczesny 16+ zespół Foton
18.30
19.55
Adrianna Kazimierz
17.30
18.00
18.30
Taniec współczesny 16+ zespół Foton
18.30
19.55
Adrianna Kazimierz

K-Pop 12+
19.30
20.25
Klara Gnatowsky
19.00
19.30
20.00

Wtorek

  • Taniec współczesny 6-11
    17.00 - 17.55
  • Taniec współczesny 12-15 zespół Alchemia
    17.00 - 18.25
  • Taniec współczesny 16+ zespół Foton
    18.30 - 19.55
  • K-Pop 12+
    19.30 - 20.25

Środa

  • Taniec współczesny 12-15 zespół Alchemia
    17.00 - 18.25
  • Hip-Hop dla młodzieży 12+
    18.00 - 18.55
  • Taniec współczesny 16+ zespół Foton
    18.30 - 19.55
No events available!








    Wyrażam zgodę na przetwarzanie wpisanych przeze mnie danych osobowych przez Aleksandrę Grzegorczyk, prowadzącą jednoosobowo działalność gospodarczą pod nazwą Aleksandra Grzegorczyk z siedzibą przy ul. Zapora, nr 29 lok. 4, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 6351582203, tel. 578 009 277, e-mail: [email protected]. w podstawowym celu nawiązania ze mną kontaktu w związku z przesłaniem zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania z formularza kontaktowego. Zgoda ta może być cofnięta w każdej chwili, jednak nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych w Polityce prywatności.

    Mniej