Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Burleska/sexy dance by AllDance

Szkoła tańca Alldance specjalizuje się w zajęciach dla kobiet. Oferujemy Ci możliwość nauki na profesjonalnej sali burleskowej.

Szkoła tańca Alldance specjalizuje się w zajęciach dla kobiet. Oferujemy Ci możliwość nauki na profesjonalnej sali burleskowej. Zadbaliśmy o wyjątkowy nastrój i klimat abyś poczuła się wyjątkowo na naszych zajęciach. Burleska i wszelkie style tańca, które w swoim charakterze mają wiele kobiecych emocji wymagają szczególnej oprawy. Przyjdź i sama się przekonaj.

Chcesz poruszać się zmysłowo i emanować seksapilem? Zadbamy o to byś nauczyła się uwodzicielsko tańczyć i poczuła się pięknie i kobieco. Pokażemy Ci jak przyciągać spojrzenia wszystkich mężczyzn. Zwiększy się Twoja pewność siebie i ekspresja w ruchu a chodzenie i taniec na wysokich obcasach przestanie sprawiać Ci trudność. Poczujesz się atrakcyjna i uwodzicielska. Sexy dance to układy taneczne oparte na najbardziej zmysłowych, tanecznych stylach z elementami tańców latynoamerykańskich i Burlesque. Spróbujesz zatańczyć z krzesłem nr 14. Wyjątkowym, bo obecnym w większości filmach tanecznych. Przestań wstydzić się samej siebie i przekrocz granice o których nawet nie śniłaś.

Zapraszamy Cię na zajęcia.
Jeśli chcesz dołączyć do tej grupy, zarezerwuj miejsce telefonicznie:

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chcesz wziąć udział w zajęciach?