Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Aleksandra Grzegorczyk

Burleska/Sexy dance by AllDance, Tango argentyńskie, Bachata, Kizomba, Taniec towarzyski, Taniec użytkowy, Pierwszy taniec dla nowożeńców, 50+ Lady styling

Założycielka Szkoły Tańca Alldance. Dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego Polskiej Akademii Kultury i Sportu. Pedagog. Absolwentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Adrianna Kazimierz

Taniec współczesny

Tancerka i performerka, absolwentka Zakładu Tańca na Akademii Muzycznej Katowicach. W 2020-22 współpracowała z Przestrzeniami Sztuki Katowice i Katowice Miasto Ogrodów, biorąc udział w projektach warsztatowych, angażując się w pracę choreograficzną oraz wykonawczą m.in jako choreograf w projekcie ,,Szkicownik Muzyczny” Alicji Przytuły , jako tancerka w spektaklu ,,Bright Future” chor. Anny Mikuły oraz prowadząca w projekcie warsztatowym Przestrzeni Sztuki. Jako aktorka teatru tańca występowała w spektaklu ,,DreamWorld” choreografii i produkcji Clair Howells i Uwe Koehler, w ramach Festiwalu Novas Invasões, Torres Vedras, Portugalia, ,,Wrócę tu po swoje serce” choreografii Jacka Łumińskiego, w ramach programu ,, Scena Taneczna”, ,, Low states” chor. Omara Karabuluta oraz ,, Reformulation Exercises” chor. Katarzyny Kani. Jako aktorka grała w filmach krótkometrażowych ,,Never ending sound” reżyserii Daniela Beltran, Daniela Espitia oraz ,,Dysonans” reżyserii Kornela Leśniaka oraz spektaklu dramatycznym ,,Materiały do życia Gelileusza” reż. Sebastiana Majewskiego. Adrianna Kazimierz uczestniczyła w GRAHAM TEACHER WORKSHOP, realizowanego przez MARTHA GRAHAM SCHOOL OF CONTEMPORARY DANCE NY, Masterclass_Reportoir/Composition_Peeping Tom, Maria Carolina Vieira, “FORGING TRADITIONS: BEYOND BORDERS” Malay Traditional Dance, kursie nauczyciela piewszego stopnia PBT PROGRESSING BALLET TECHNIQUE Marjolein Gottesman, Israel. Warsztatowała się pod okiem Iñaki Azpillaga, Lali Ayguadé, Rakesha Sukesha, Luke’a Jessop, João Cardoso. Debiutowała na scenach Opery Wrocławskiej, Teatru Muzycznego Capitol, Teatru Polskiego we Wrocławiu w spektaklu ,,Kasieńka” choreografii Małgorzaty Gietler oraz w filmie dokumentalnym ,,Królowa Ciszy” reżyserii Agnieszki Zwiefki, produkcji HBO Europe. 

Joanna Dudziak

Bachata, Taniec towarzyski

Podczas studiowania choreografii tańca w Kielcach trenowała w klubie As Kraków. Zakończyła taniec towarzyski osiągając „A” klasę w tańcach standardowych i „S” w tańcach latynoamerykańskich

W wieku 6 lat rozpoczęła swoją przygodę z tańcem towarzyskim w klubie tańca towarzyskiego Kleks Kęty. Następnie Kontynuowała styl standardowy i latynoamerykański w klubie tańca towarzyskiego Nowy Styl w Bielsku-Białej. W wieku 17 lat zdecydowała, że w jej duszy gra tylko latynoska muzyka i tak zostało już do dziś.

Bachatę pokochala stosunkowo nie dawno ale jest to coś co kocha najbardziej!! Od początku zaczęła czerpać wiedzę od najlepszych: Daniel & Desire, Pablo & Raquel, Cornel & Rithika, Abdel & Lety, Sergio & Marichu, Nahir & Kike, Demetrio & Silvia i wielu innych! Jest aktywną uczestniczą festiwali w Polsce, Włoszech, Grecji i Hiszpanii!

W swojej 18 letniej karierze instruktora przygotowała wiele młodych par do „pierwszego tańca” I co najważniejsze… potrafi ludzi zakochać w tańcu

Klara Gnatowsky

Hip-Hop, K-Pop

Jestem studentką Wyższej szkoły edukacji w sporcie w Bielsku-Białej oraz w Krakowskiej szkole artystycznej na kierunku choreografia i taniec współczesny. Na co dzień pracuje jako instruktor hip-hop i tańca nowoczesnego w szkołach podstawowych. Tańczę od 6 roku życia i do tej pory mi się nie znudziło. Taniec to moja pasja i uwielbiam nią zarażać innych. Przez wiele lat należałam do formacji tańca współczesnego modern jazz, jazz, hip hop oraz dancehall. Próbowałam swoich sił także w tańcach towarzyskich, tańcu na rurze, high heels oraz aerial sliks. Uwielbiam się uczyć nowych rzeczy i poznawać kolejne style taneczne.

Hanna Nazarenko

Bachata

Jestem magistrem kultury fizycznej i sportu. Od 2013 roku pracuję w branży fitness. Prowadzę treningi funkcjonalne, treningi siłowe, stretching, cycling oraz aerobik. Choreografią i tańcem zajmuję od 6 lat. W 2010 roku ukończyłam z wyróżnieniem Liceum Artystyczne o specjalizacji Choreografii Klasycznej i Ludowej. Od 2019 roku jestem zakochana w pięknym i zmysłowym tańcu Bachata. Dla mnie to okazja do odkrycia kobiecości oraz napełnienia się kobiecą energią. W końcu ten taniec jest bardzo emocjonalny i pełen wdzięku. Bachatę uczyłam się w różnych szkołach w moim rodzinnym kraju w Ukrainie w Kijowie. Obecnie rozwijam się w tym kierunku już w Polsce.

Kasandra Reisinger

Latino Solo, High Heels

Muzyka i taniec zawsze były obecne w moim życiu. Już od najmłodszych lat uczestniczyłam w różnych zajęciach ruchowych. Jednym z pierwszych zespołów, w których miałam przyjemność uczyć się tańca były „ Jarzębinki” w Bielsku-Białej. W późniejszych latach więcej czasu poświęciłam jednak na taniec towarzyski, gdzie pokochałam tańce latynoamerykańskie. Obecnie prowadzę zajęcia dla kobiet Latino Solo oraz High Heels. Przez połączenie wielu stylów tańca wzmacniają pewność siebie, uczą świadomości ciała i sprawiają że czujemy się bardziej kobieco i zmysłowo. Natomiast muzyka, kojarząca się z egzotyka, ciepłem i świetną zabawą powoduje, że zapominamy o swoich troskach i codzienności. Ukończyłam studia pedagogiczne. Wyciągnęłam z nich wnioski i chcę, aby zajęcia były przyjemnością dla każdej kobiety, bez względu na wiek, wygląd i umiejętności!

Paulina Fajfer

Latino Solo, Taniec Towarzyski

Taniec płynie w moich żyłach od dziecięcych lat. Marzenie małej dziewczynki stało się rzeczywistością.
Pierwsze kroki taneczne stawiałam w Klubie Tańca Towarzyskiego “Nowy Styl” w Bielsku – Białej, zdobywając ogrom cennego doświadczenia w tańcu towarzyskim i technice tańca. W ostatnich latach zdobywałam ostatnie szlify w szkole tańca Egurrola Dance Studio w Warszawie, gdzie pokochałam jeszcze bardziej taniec latynoamerykański solo! Należałam do grupy tanecznej “CARMEN” w stolicy Polski. Te niesamowite lata spędzone na parkiecie dały mi jeszcze głębsze zrozumienie tańca i techniki. To mój sposób wyrażania siebie. Stawiając kolejne kroki brałam udział w różnorodnych zajęciach tanecznych: jazz, pole dance i aerial skills.
Chcę podzielić się moim doświadczeniem z niesamowitymi kobietami i zarażać miłością do tańca! Prowadzę zajęcia Latino Solo for Ladies. Chcę uświadomić wszystkim kobietom, że taniec latino solo jest wybuchowy, energiczny, kokieteryjny, uwodzicielski i zmysłowy. Na zajęciach uczymy się nie tylko kroków, ale także popracujemy nad swoim ciałem, sylwetką, otwartością. Nabierzecie pewności siebie i będziecie czuły się wspaniale! Widzimy się na sali!

Konrad Rak

Taniec Towarzyski

Moja przygoda z tańcem zaczęła się już w wieku przedszkolnym. Obecnie jestem czynnym tancerzem tańca towarzyskiego , który od wielu lat rywalizuje na stopniu ogólnopolskim , zarówno w stylu standardowym jak i latynoamerykańskim. Nieustannie uczęszczam na szkolenia i jeżdżę na warsztat do najlepszych trenerów w Polsce .Zaczynając od Katowic przez Stalową Wolę i Kraków kończąc na Warszawie. Taniec jest dla mnie najważniejszą pasją i wartością. Daje mi możliwość samorealizacji i pewność siebie. Dzięki muzyce która tak naprawdę jest nieodłącznym elementem każdego treningu człowiek jest pełen energii i pozytywnego nastawienia. Nie ograniczam się tylko do jednego stylu jestem zdania że warto poszerzać horyzonty i spróbować swoich sił w innych dziedzinach tańca, dlatego właśnie zapraszam was serdecznie na wspólne zajęcia z salsy i tańca towarzyskiego.

Daria Grabska

Zdrowy kręgosłup

Studentka Uniwersytetu Śląskiego. Trenerka personalna i instruktorka karate. Na parkiecie od 6 roku życia. Zdobywczyni 1 miejsca w kategorii Bollydance duo (taniec brzucha) oraz 2 miejsca w tej samej kategorii solo jak również 2 miejsce w kategorii disco dance duo. W wieku 13 lat zaczęła trenować karate. Będąc w kadrze Polski zdobyła kilka tytułów mistrzyni Polski oraz srebrny medal Mistrzostw świata w stylowej odmianie karate Shotokan.

Natalia Ziebura

High Heels, Twerk

Taniec był od zawsze dominującym elementem mojego życia. Już jako mała dziewczynka marzyłam o tym, żeby zostać instruktorką tańca. Kocham rozwijać się w różnych stylach, zaczynając od baletu, mażoretek, aż po hip-hop. Kiedy dorosłam, odkryłam pole dance. Obecnie specjalizuję się w dancehallu, a szczególnie dobrze czuję się w twerku i High Heels. Ukończyłam dwumiesięczny kurs High Heels i przez ponad rok uczęszczałam na zajęcia i warsztaty. Przez ponad trzy lata praktykuję twerk i dancehall. Mój główny cel to pokazać innym, że taniec może pomóc w akceptacji siebie i swojego ciała w 100%, wiary we własne możliwości oraz oczywiście miłości do tańca.

Magdalena Kłoszewska

High Heels

Dopiero kilka lat temu stwierdziłam, że spróbuję na poważnie podejść do tematu tańca i tak trafiłam do szkoły tańca alldance.. I już tu zostałam. Chciałam zapisać się na kobiecy styl tańca i zaczęłam tańczyć bachate, później burleske i high heels (wszystko tańczę do dziś). Trenowałam pod okiem wielu utalentowanych instruktorów od których czerpałam ogrom wiedzy i inspiracji. Uczestniczyłam również w warsztatach tanecznych high heels między innymi u Tomka Jakowienko, Tiny Papazyan, Kuby Walicy. Na co dzień pracuje w biurze rachunkowym jako księgowa. Jestem aktywna osoba, kocham jazdę na rowerze, treking i spędząc czas na świeżym powietrzu. Cieszę się, że każdego dnia mam możliwość uczestniczyć w zajęciach tanecznych, bo taniec stał się obowiązkowym elementem w moim codziennym życiu

Karolina Sabuda

High Heels

Swoja przygodę z tańcem zaczynałam już od najmłodszych lat. Jako mała dziewczynka pokochałam klasykę, ale nigdy nie ograniczałam się tylko do jednego stylu. Uczęszczałam na balet, później zapisałam się na taniec współczesny, który darzyłam ogromną sympatią. Kolejnym stylem tanecznym był jazz. Moja droga taneczna opierała również się na próbowaniu nowych styli tanecznych takich jak hip-hop oraz taniec towarzyski. Jednak to High Heels jest moim ulubionym, ponieważ jako jedyny pozwala wydobyć piękno każdej z nas.

Taniec jest nieodłączna częścią mojego życia którą staram sie rozwijać tworząc własne choreografie. Uważam, że taniec daje moc oraz kształtuje nasze dusze, przez co daje poczucie wolności i spełnienia. Moim celem jest pokazanie, że tańczyć może każdy, nie zależnie od płci czy wieku.

Konrad Giżycki

Tango argentyńskie

Informatyk, fotograf, do wieku 45 lat twierdził, że nie ma słuchu i ma drewniane nogi. Wtedy odkrył tango argentyńskie i zakochał się w tym stylu. Spędził na sali tanecznej wiele godzin analizując w jaki sposób wykonać ruchy tanga. Dzięki temu potrafi prostym i zrozumiałym językiem dotrzeć do każdego kursanta, szczególnie do mężczyzn, którzy jak on nie mają żadnego doświadczenia w tańcu. Dzięki analitycznemu myśleniu i niezwykłej cierpliwości potrafi nauczyć tańczyć tanga praktycznie każdego. Uczestnik wielu warsztatów które prowadzili m. innymi Magdalena Myszka, Rava Azeredo da Silveira, Marcin Błażejewski, Beata Gelert, Łukasz Wiśniewski, Ezequiel Mendoza. Udziela się także jako tango dj gdzie łączy muzykę tradycyjną oraz bardziej nowoczesną, ale zawsze doskonałą do tańca.

Konrad Giżycki

Przemek Paszek

Kizomba, zouk, bachata, salsa

Instruktor, tancerz, DJ. Jego ulubionymi stylami są Kizomba i Zouk brazylijski. Pasjonat uczenia techniki, z cierpliwie i prosto tłumaczy podstawy każdego kroku. Na jego zajęciach każdy doskonale się bawi. Godzinami potrafi rozmawiać o muzyce i muzykalności. Był organizatorem i DJ niezliczonych imprez tanecznych, prowadził wiele warsztatów, kursów i praktyk.

Przemek Paszek

Wojciech Drewniak

Bachata

Wojtek to uzdolniony tancerz, którego znakiem rozpoznawczym jest miękkość w tańcu oraz umiejętność interpretowania muzyki. Twierdzi, że parkiet nie jest jedynie miejscem do dobrej zabawy, ale również do wyrażenia siebie.

Chcesz do nas dołączyć?
sprawdź oferty pracy.