Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Bachata lady styling

Bachata to taniec zmysłowy i bardzo emocjonalny. Partnerka ma wyjątkową rolę w tańcu w parze. Jej zmysłowe i świadome, kobiece ruchy tworzą magiczną aurę.

Bachata to taniec zmysłowy i bardzo emocjonalny. Partnerka ma wyjątkową rolę w tańcu w parze. Jej zmysłowe i świadome, kobiece ruchy tworzą magiczną aurę. Na naszych zajęciach nauczysz się jak poruszać się by wyglądać uwodzicielsko a zarazem elegancko. Taki trening pozwala na skupienie się na kobiecych ruchach i stylizacji, bez konieczności posiadania stałego partnera do tańca.

Uczestniczki nauczają się wykorzystywania rąk i gestów, aby podkreślić swoje ruchy i zmysłowość, co stanowi integralną część tańca bachata. Ćwiczenia polegające na pracy nad postawą i sylwetką, poprawiają koordynację ruchową, zwiększają elastyczność i gibkość ciała.

Nauka bachaty dla kobiet solo to doskonała okazja, aby poznać ten piękny i zmysłowy taniec i zacząć się poruszać z gracją i elegancją. To także doskonały sposób na rozluźnienie się i pozbycie się stresu. Dzięki naszym zajęciom, każda kobieta może nauczyć się tańczyć bachatę i odkryć piękno i magię tego tańca.

Bachata jest tańcem łatwym i spontanicznym. Jest to świetny wybór dla kogoś, kto rozpoczyna swoją drogę na parkiecie, niezależnie od umiejętności i wieku.

Pod opieką profesjonalnej instruktorki bardzo szybko zrobisz duże postępy, odkryjesz wyjątkową przyjemność z tańca solo, ale też będzie to doskonały rozwój do tańca w parze.

Przyjdź i sama się przekonaj jakie to proste.

Instruktor: Hanna Nazarenko

Zapraszamy Cię na zajęcia.
Jeśli chcesz dołączyć do tej grupy, zarezerwuj miejsce telefonicznie:

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chcesz wziąć udział w zajęciach?