Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Pierwszy taniec

Chcielibyście by Wasz pierwszy taniec był wyjątkowy a zarazem łatwy i naturalny? Jest to wyjątkowa chwila, dlatego ważne jest by mieć wszystko profesjonalnie dopracowane

Chcielibyście by Wasz pierwszy taniec był wyjątkowy a zarazem łatwy i naturalny? Jest to wyjątkowa chwila, dlatego ważne jest by mieć wszystko profesjonalnie dopracowane, dzięki czemu będziecie się czuli komfortowo a Wasz taniec na zawsze pozostanie w pamięci rodzin, znajomych i przyjaciół. Wspólnie wybierzemy muzykę i stworzymy indywidualną choreografię według Waszego pomysłu.
Choreografia dla narzeczonych zawiera:

  • wejście na parkiet
  • układ taneczny
  • efektowne zakończenie
  • i zejście z parkietu

Jeżeli do Ślubu jeszcze daleko, warto zacząć od kursu grupowego, gdzie wraz z innymi parami poznacie podstawowe kroki tańców towarzyskich oraz usłyszycie wiele przydatnych porad.
Szkoła tańca Alldance miała zaszczyt przygotowywać bardzo wiele par do pierwszego tańca. Nasz profesjonalizm i Wasze zaangażowanie daje nam możliwość stworzenia przepięknych choreografii zatańczonych na bardzo wysokim poziomie.
Dołożymy wszelkich starań aby Wasza choreografia była wyjątkowa. Dostosowana do Waszych predyspozycji, umiejętności i charakteru wybranego utworu.

Instruktorzy: Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Rak

Zapraszamy Cię na zajęcia.
Jeśli chcesz dołączyć do tej grupy, zarezerwuj miejsce telefonicznie:

Jeśli chcesz umówić się na lekcje indywidualne, zarezerwuj miejsce telefonicznie:

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chcesz wziąć udział w zajęciach?