Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Bachata footwork

Bachata footwork  to zajęcia dla osób, które chcą rozwijać się w tańcu. Na tych zajęciach poprawisz technikę i będziesz się świetnie bawić.

Bachata to taniec zmysłowy i bardzo emocjonalny. Partnerka ma wyjątkową rolę w tańcu w parze. Jej zmysłowe i świadome, kobiece ruchy tworzą magiczną aurę. Na naszych zajęciach nauczysz się jak poruszać się by wyglądać uwodzicielsko a zarazem elegancko. Taki trening pozwala na skupienie się na kobiecych ruchach i stylizacji, bez konieczności posiadania stałego partnera do tańca.

Uczestniczki nauczają się wykorzystywania rąk i gestów, aby podkreślić swoje ruchy i zmysłowość, co stanowi integralną część tańca bachata. Ćwiczenia polegające na pracy nad postawą i sylwetką, poprawiają koordynację ruchową, zwiększają elastyczność i gibkość ciała.

Nauka bachaty dla kobiet solo to doskonała okazja, aby poznać ten piękny i zmysłowy taniec i zacząć się poruszać z gracją i elegancją. To także doskonały sposób na rozluźnienie się i pozbycie się stresu. Dzięki naszym zajęciom, każda kobieta może nauczyć się tańczyć bachatę i odkryć piękno i magię tego tańca.

Bachata footwork – poziom open – dla facetów i kobiet!
To idealna propozycja dla wszystkich chcących wzbogacić swój warsztat bachaty o tradycyjne elementy i poprawić technikę. To zajęcia solowe, na których będziecie budować dynamikę kroków i bachatowych kombinacji. Na zajęciach skupicie się na pracy stóp, a także na bodymovemencie całego ciała, zyskując tym samym większą jakość i swobodę ruchu.
Szczególnie zapraszamy panów, dla których jest to możliwość solowych spotkań by poszerzyć świadomość ruchu!

Instruktor: Hanna Nazarenko

Zapraszamy Cię na zajęcia.
Jeśli chcesz dołączyć do tej grupy, zarezerwuj miejsce telefonicznie:

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chcesz wziąć udział w zajęciach?