Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Aleksandra Grzegorczyk

Burleska/Sexy dance by AllDance, Tango argentyńskie, Bachata, Kizomba, Taniec towarzyski, Taniec użytkowy, Pierwszy taniec dla nowożeńców, 50+ Lady styling

Założycielka Szkoły Tańca Alldance. Dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego Polskiej Akademii Kultury i Sportu. Pedagog. Absolwentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Диана Гладушко (Diana Gladusko)

High Heels, Belly Dance, Cheerleader, aerobik, Fitness, Vogue, Contemporary, 

Dyplomowany pedagog i sędzia Federacji Tańca Wschodniego Ukrainy. Od 6 roku życia uprawiała taniec estradowy, od 12 roku życia zaczęła zajmować się Belly dance i cheerleaderką. W konkursie ogólnoukraińskim zajął 2 . Nagrody w kategorii Belly dance oraz 1 miejsce w kategorii profesjonaliści w światowym konkursie Belly dance. Ponad 6 lat doświadczenia w nauczaniu w The Sheikh Ali School of Belly Dance. 

Z wykształcenia psycholog dyplomowany.

Adrianna Kazimierz

Taniec współczesny

Tancerka i performerka, absolwentka Zakładu Tańca na Akademii Muzycznej Katowicach. W 2020-22 współpracowała z Przestrzeniami Sztuki Katowice i Katowice Miasto Ogrodów, biorąc udział w projektach warsztatowych, angażując się w pracę choreograficzną oraz wykonawczą m.in jako choreograf w projekcie ,,Szkicownik Muzyczny” Alicji Przytuły , jako tancerka w spektaklu ,,Bright Future” chor. Anny Mikuły oraz prowadząca w projekcie warsztatowym Przestrzeni Sztuki. Jako aktorka teatru tańca występowała w spektaklu ,,DreamWorld” choreografii i produkcji Clair Howells i Uwe Koehler, w ramach Festiwalu Novas Invasões, Torres Vedras, Portugalia, ,,Wrócę tu po swoje serce” choreografii Jacka Łumińskiego, w ramach programu ,, Scena Taneczna”, ,, Low states” chor. Omara Karabuluta oraz ,, Reformulation Exercises” chor. Katarzyny Kani. Jako aktorka grała w filmach krótkometrażowych ,,Never ending sound” reżyserii Daniela Beltran, Daniela Espitia oraz ,,Dysonans” reżyserii Kornela Leśniaka oraz spektaklu dramatycznym ,,Materiały do życia Gelileusza” reż. Sebastiana Majewskiego. Adrianna Kazimierz uczestniczyła w GRAHAM TEACHER WORKSHOP, realizowanego przez MARTHA GRAHAM SCHOOL OF CONTEMPORARY DANCE NY, Masterclass_Reportoir/Composition_Peeping Tom, Maria Carolina Vieira, “FORGING TRADITIONS: BEYOND BORDERS” Malay Traditional Dance, kursie nauczyciela piewszego stopnia PBT PROGRESSING BALLET TECHNIQUE Marjolein Gottesman, Israel. Warsztatowała się pod okiem Iñaki Azpillaga, Lali Ayguadé, Rakesha Sukesha, Luke’a Jessop, João Cardoso. Debiutowała na scenach Opery Wrocławskiej, Teatru Muzycznego Capitol, Teatru Polskiego we Wrocławiu w spektaklu ,,Kasieńka” choreografii Małgorzaty Gietler oraz w filmie dokumentalnym ,,Królowa Ciszy” reżyserii Agnieszki Zwiefki, produkcji HBO Europe. 

Klara Gnatowsky

Hip-Hop

Jestem studentką Wyższej szkoły edukacji w sporcie w Bielsku-Białej oraz w Krakowskiej szkole artystycznej na kierunku choreografia i taniec współczesny. Na co dzień pracuje jako instruktor hip-hop i tańca nowoczesnego w szkołach podstawowych. Tańczę od 6 roku życia i do tej pory mi się nie znudziło. Taniec to moja pasja i uwielbiam nią zarażać innych. Przez wiele lat należałam do formacji tańca współczesnego modern jazz, jazz, hip hop oraz dancehall. Próbowałam swoich sił także w tańcach towarzyskich, tańcu na rurze, high heels oraz aerial sliks. Uwielbiam się uczyć nowych rzeczy i poznawać kolejne style taneczne.

Hanna Nazarenko

Bachata

Jestem magistrem kultury fizycznej i sportu. Od 2013 roku pracuję w branży fitness. Prowadzę treningi funkcjonalne, treningi siłowe, stretching, cycling oraz aerobik. Choreografią i tańcem zajmuję od 6 lat. W 2010 roku ukończyłam z wyróżnieniem Liceum Artystyczne o specjalizacji Choreografii Klasycznej i Ludowej. Od 2019 roku jestem zakochana w pięknym i zmysłowym tańcu Bachata. Dla mnie to okazja do odkrycia kobiecości oraz napełnienia się kobiecą energią. W końcu ten taniec jest bardzo emocjonalny i pełen wdzięku. Bachatę uczyłam się w różnych szkołach w moim rodzinnym kraju w Ukrainie w Kijowie. Obecnie rozwijam się w tym kierunku już w Polsce.

Jersej (Jedrzej Kopeć)

Bachata

Pochodzę z Bielska-Białej. W dzieciństwie trenowałem judo, karate, narciarstwo oraz jazdę na bobslejach jednoosobowych. Od 10 roku życia zacząłem uczyć się tańca towarzyskiego oraz byłem członkiem formacji tanecznej. W późniejszych latach zafascynowałem się salsą. Bachatą zajmuję się od 2019. Pracowałem jako asystent Marceliny Henrik w szkole tańca DanceArt w Krzeszowicach. Obecnie jestem instruktorem w szkole tańca Alldance i wraz z Hanią Nazarenko prowadzimy zajęcia. Oprócz bachaty, świetnie czuję się w kizombie. Kiedy jest okazja to często ją tańczę. Na co dzień pracuję z komputerem pod pachą. Jestem częstym uczestnikiem warsztatów i imprez tanecznych. Uwielbiam kręgle i przegrywać w bilarda. Lubię spędzać czas z ludźmi. Uważam, że szkoda życia na sen. Tańczę i uczę się wszędzie gdzie jest okazja i mam nadzieję, że zarażę Was moją pasją.

Kasandra Reisinger

Latino Solo, High Heels

Muzyka i taniec zawsze były obecne w moim życiu. Już od najmłodszych lat uczestniczyłam w różnych zajęciach ruchowych. Jednym z pierwszych zespołów, w których miałam przyjemność uczyć się tańca były „ Jarzębinki” w Bielsku-Białej. W późniejszych latach więcej czasu poświęciłam jednak na taniec towarzyski, gdzie pokochałam tańce latynoamerykańskie. Obecnie prowadzę zajęcia dla kobiet Latino Solo oraz High Heels. Przez połączenie wielu stylów tańca wzmacniają pewność siebie, uczą świadomości ciała i sprawiają że czujemy się bardziej kobieco i zmysłowo. Natomiast muzyka, kojarząca się z egzotyka, ciepłem i świetną zabawą powoduje, że zapominamy o swoich troskach i codzienności. Ukończyłam studia pedagogiczne. Wyciągnęłam z nich wnioski i chcę, aby zajęcia były przyjemnością dla każdej kobiety, bez względu na wiek, wygląd i umiejętności!

Paulina Fajfer

Latino Solo, Taniec Towarzyski

Taniec płynie w moich żyłach od dziecięcych lat. Marzenie małej dziewczynki stało się rzeczywistością.
Pierwsze kroki taneczne stawiałam w Klubie Tańca Towarzyskiego “Nowy Styl” w Bielsku – Białej, zdobywając ogrom cennego doświadczenia w tańcu towarzyskim i technice tańca. W ostatnich latach zdobywałam ostatnie szlify w szkole tańca Egurrola Dance Studio w Warszawie, gdzie pokochałam jeszcze bardziej taniec latynoamerykański solo! Należałam do grupy tanecznej “CARMEN” w stolicy Polski. Te niesamowite lata spędzone na parkiecie dały mi jeszcze głębsze zrozumienie tańca i techniki. To mój sposób wyrażania siebie. Stawiając kolejne kroki brałam udział w różnorodnych zajęciach tanecznych: jazz, pole dance i aerial skills.
Chcę podzielić się moim doświadczeniem z niesamowitymi kobietami i zarażać miłością do tańca! Prowadzę zajęcia Latino Solo for Ladies. Chcę uświadomić wszystkim kobietom, że taniec latino solo jest wybuchowy, energiczny, kokieteryjny, uwodzicielski i zmysłowy. Na zajęciach uczymy się nie tylko kroków, ale także popracujemy nad swoim ciałem, sylwetką, otwartością. Nabierzecie pewności siebie i będziecie czuły się wspaniale! Widzimy się na sali!

Małgorzata Tracz

Salsa Solo

Jestem dyplomowanym choreografem i instruktorem tańca. Posiadam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie street dance & dancehall. Prowadzę oraz tworzę choreografię dla formacji Mad Moves już od 15 lat! Doskonalę swoje umiejętności u wielu polskich oraz zagranicznych tancerzy i choreografów m.in. Camron One Shot, Global Bob, Dansa Bling, Cosmic Elite, Laure Courtellemont, Ania Bogunia, Kasia Jukowska, Patryk Brdey ,Ola Papiór. Ciągle rozwijam swoje umiejętności i poszerzam horyzonty taneczne o nowe style takie jak bachata i salsa! Moim celem jest sprawianie aby inni poprzez taniec nauczyli się wyrażać siebie. Jestem wulkanem energii i każde moje zajęcia to duża dawka wiedzy, techniki i przyjemności.

Martyna Kuder

Twerk, Dance Hall

Dancehall tańczę już od około 10 lat. Kocham każdą jego formę, jednak najlepiej czuje się w kobiecej odmianie – Dancehall Queen Style. Fascynuję się również Twerkiem. Jak tylko mam okazję uczestniczę w wydarzeniach oraz konkursach tanecznych by poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe doświadczenia.
Na zajęciach przekażę istotną wiedzę zdobytą na warsztatach u znanych w tym środowisku tancerzy. Nie zabraknie również kroków, choreografii oraz miłej atmosfery 🙂

Konrad Rak

Taniec Towarzyski

Moja przygoda z tańcem zaczęła się już w wieku przedszkolnym. Obecnie jestem czynnym tancerzem tańca towarzyskiego , który od wielu lat rywalizuje na stopniu ogólnopolskim , zarówno w stylu standardowym jak i latynoamerykańskim. Nieustannie uczęszczam na szkolenia i jeżdżę na warsztat do najlepszych trenerów w Polsce .Zaczynając od Katowic przez Stalową Wolę i Kraków kończąc na Warszawie. Taniec jest dla mnie najważniejszą pasją i wartością. Daje mi możliwość samorealizacji i pewność siebie. Dzięki muzyce która tak naprawdę jest nieodłącznym elementem każdego treningu człowiek jest pełen energii i pozytywnego nastawienia. Nie ograniczam się tylko do jednego stylu jestem zdania że warto poszerzać horyzonty i spróbować swoich sił w innych dziedzinach tańca, dlatego właśnie zapraszam was serdecznie na wspólne zajęcia z salsy i tańca towarzyskiego.

Daria Grabska

Zdrowy kręgosłup

Studentka Uniwersytetu Śląskiego. Trenerka personalna i instruktorka karate. Na parkiecie od 6 roku życia. Zdobywczyni 1 miejsca w kategorii Bollydance duo (taniec brzucha) oraz 2 miejsca w tej samej kategorii solo jak również 2 miejsce w kategorii disco dance duo. W wieku 13 lat zaczęła trenować karate. Będąc w kadrze Polski zdobyła kilka tytułów mistrzyni Polski oraz srebrny medal Mistrzostw świata w stylowej odmianie karate Shotokan.

Konrad Giżycki

Tango argentyńskie

Informatyk, fotograf, do wieku 45 lat twierdził, że nie ma słuchu i ma drewniane nogi. Wtedy odkrył tango argentyńskie i zakochał się w tym stylu. Spędził na sali tanecznej wiele godzin analizując w jaki sposób wykonać ruchy tanga. Dzięki temu potrafi prostym i zrozumiałym językiem dotrzeć do każdego kursanta, szczególnie do mężczyzn, którzy jak on nie mają żadnego doświadczenia w tańcu. Dzięki analitycznemu myśleniu i niezwykłej cierpliwości potrafi nauczyć tańczyć tanga praktycznie każdego. Uczestnik wielu warsztatów które prowadzili m. innymi Magdalena Myszka, Rava Azeredo da Silveira, Marcin Błażejewski, Beata Gelert, Łukasz Wiśniewski, Ezequiel Mendoza. Udziela się także jako tango dj gdzie łączy muzykę tradycyjną oraz bardziej nowoczesną, ale zawsze doskonałą do tańca.

Konrad Giżycki

Przemek Paszek

Kizomba, zouk, bachata, salsa

Instruktor, tancerz, DJ. Jego ulubionymi stylami są Kizomba i Zouk brazylijski. Pasjonat uczenia techniki, z cierpliwie i prosto tłumaczy podstawy każdego kroku. Na jego zajęciach każdy doskonale się bawi. Godzinami potrafi rozmawiać o muzyce i muzykalności. Był organizatorem i DJ niezliczonych imprez tanecznych, prowadził wiele warsztatów, kursów i praktyk.

Przemek Paszek

Chcesz do nas dołączyć?
sprawdź oferty pracy.