Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Aleksandra Grzegorczyk

Burleska/Sexy dance by AllDance, Bachata, Kizomba, Taniec towarzyski, Taniec użytkowy, Pierwszy taniec dla nowożeńców, 50+ Lady styling

Założycielka Szkoły Tańca Alldance. Dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego Polskiej Akademii Kultury i Sportu. Pedagog. Absolwentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Daria Grabska

Jazz, modern, taniec współczesny, stretching, bollywood dance

Studentka Uniwersytetu Śląskiego. Trenerka personalna i instruktorka karate. Na parkiecie od 6 roku życia. Zdobywczyni 1 miejsca w kategorii Bollydance duo (taniec brzucha) oraz 2 miejsca w tej samej kategorii solo jak również 2 miejsce w kategorii disco dance duo. W wieku 13 lat zaczęła trenować karate. Będąc w kadrze Polski zdobyła kilka tytułów mistrzyni Polski oraz srebrny medal Mistrzostw świata w stylowej odmianie karate Shotokan.

Lechosław Hojnacki

Tango argentyńskie

Tango argentyńskie jest jednocześnie moją pasją, sposobem spędzania wolnego czasu w ruchu, a także obszarem działalności społecznej.
Tańczę je i wciąż się go uczę od 2004 roku. Dla tanga porzuciłem uprawiany wcześniej taniec towarzyski, salsę oraz zdecydowaną większość innych aktywności czasu wolnego.
Miałem okazję mniej lub bardziej okazjonalnie uczyć się od szeregu mistrzów, nie tylko z Buenos Aires. Wymienię tu tylko tych kilkoro, którzy wywarli istotniejszy wpływ na moją dzisiejszą tangową tożsamość: Homera Ladasa i Cristinę Ladas, Roxanę Suárez i Sebastiana Achávala, Marię Mondino i Ismaela Ludmana.

Kasandra Reisinger

Latino Solo, High Heels

Muzyka i taniec zawsze były obecne w moim życiu. Już od najmłodszych lat uczestniczyłam w różnych zajęciach ruchowych. Jednym z pierwszych zespołów, w których miałam przyjemność uczyć się tańca były „ Jarzębinki” w Bielsku-Białej. W późniejszych latach więcej czasu poświęciłam jednak na taniec towarzyski, gdzie pokochałam tańce latynoamerykańskie. Obecnie prowadzę zajęcia dla kobiet Latino Solo oraz High Heels. Przez połączenie wielu stylów tańca wzmacniają pewność siebie, uczą świadomości ciała i sprawiają że czujemy się bardziej kobieco i zmysłowo. Natomiast muzyka, kojarząca się z egzotyka, ciepłem i świetną zabawą powoduje, że zapominamy o swoich troskach i codzienności. Ukończyłam studia pedagogiczne. Wyciągnęłam z nich wnioski i chcę, aby zajęcia były przyjemnością dla każdej kobiety, bez względu na wiek, wygląd i umiejętności!

Piotr Papież

Hip-hop dla dzieci i młodzieży

Tańczę od najmłodszych lat. Moja przygoda zaczęła się od oglądania Michaela Jacksona. Zawsze z ogromnym zainteresowaniem analizowałem jego teledyski i występy na żywo, by później móc to odtworzyć. Zajmuje się też hip hopem, poppingiem, housem. Jeżdżę na zajęcia i obozy, bo doskonalić swój warsztat. Uczyłem sie od zagranicznych gwiazd, takich jak: Salah, Kevin Paradox, Lando Wilkins. Brałem udział w zajęciach choreografów Michaela Jacksona-LaVelle Smith Junior oraz Justina Timberlake’a- Lyle Beniga, Diana Matos. Mam osiągnięcia na festiwalach solo, jak i w grupie. Mam nadzieję, że będziemy się świetnie bawić na zajęciach. Do zobaczenia na sali!

Ania Borowska

Joga

Jestem certyfikowaną Nauczycielką Jogi dla Dorosłych i Dzieci z wieloletnią praktyką własną. W swej pracy wykorzystuję zarówno wiedzę zdobytą na studiach Psychologicznych, jak i tę od moich Nauczycieli, Uczniów czy rozmaitych kursów.
Joga to dla mnie niesamowita podróż, która pozwala mi spojrzeć zarówno na świat, jak i siebie – w nowym, piękniejszym świetle. Właśnie to staram się przekazać na swoich zajęciach. Dobrą energię, uśmiech, motywację do praktyki, a także zrozumienie. Najzwyczajniej w świecie wierzę w jogę i jej holistyczne podejście do ludzkiej Istoty.

Maja Kozioł

Dancehall, Afro

Związana z tańcem od najmłodszych lat. Należę do ekipy So Special. Od kilku lat prowadzę zajęcia dancehall na terenie Bielska i okolic. Przez 9 lat trenowałam gimnastykę artystyczną aktualnie jestem licencjonowanym trenerem i sędzią właśnie tej dyscypliny sportu. Posiadam również uprawnienia instruktora fitness oraz animatora czasu wolnego. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku wychowanie fizyczne.

Izabela Papla

Dancehall Queen Style 16+, Twerk 16+

Przygodę z tańcem zaczęłam w wieku 15 lat. Na początku był to Dancehall. W późniejszym czasie zakochałam się w Dancehall Queen Style i Twerku. W swoich choreografiach stawiam na kobiecość. Każda znajdzie coś dla siebie i poczuje się super sexy na moich zajęciach! 

Moim największym osiągnięciem jest zajęcie drugiego miejsca na Wicked Dance Contest 2019 w kategorii solowej oraz pierwszego miejsca w kategorii zespołowej. 

Serdecznie zapraszam na moje zajęcia Twerk oraz Dancehall Queen. Z ogromna przyjemnością postaram się przekazać Wam swoją wiedzę taneczna, zdobyta przez ostatnie lata. 

Do zobaczenia na zajęciach!

Chcesz do nas dołączyć?
sprawdź oferty pracy.