Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Aleksandra
Grzegorczyk
Lechosław
Hojnacki
Anna
Kurowska
Daria
Grabska
Kasandra
Reisinger
Piotr
Papież

Aleksandra Grzegorczyk

Burleska/Sexy dance by AllDance, Bachata, Kizomba, Taniec towarzyski, Taniec użytkowy, Pierwszy taniec dla nowożeńców, 50+ Lady styling

Założycielka Szkoły Tańca Alldance. Dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego Polskiej Akademii Kultury i Sportu. Pedagog. Absolwentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Daria Grabska

Jazz, modern, taniec współczesny, stretching, bollywood dance

Studentka Uniwersytetu Śląskiego. Trenerka personalna i instruktorka karate. Na parkiecie od 6 roku życia. Zdobywczyni 1 miejsca w kategorii Bollydance duo (taniec brzucha) oraz 2 miejsca w tej samej kategorii solo jak również 2 miejsce w kategorii disco dance duo. W wieku 13 lat zaczęła trenować karate. Będąc w kadrze Polski zdobyła kilka tytułów mistrzyni Polski oraz srebrny medal Mistrzostw świata w stylowej odmianie karate Shotokan.

Lechosław Hojnacki

Tango argentyńskie

Tango argentyńskie jest jednocześnie moją pasją, sposobem spędzania wolnego czasu w ruchu, a także obszarem działalności społecznej.
Tańczę je i wciąż się go uczę od 2004 roku. Dla tanga porzuciłem uprawiany wcześniej taniec towarzyski, salsę oraz zdecydowaną większość innych aktywności czasu wolnego.
Miałem okazję mniej lub bardziej okazjonalnie uczyć się od szeregu mistrzów, nie tylko z Buenos Aires. Wymienię tu tylko tych kilkoro, którzy wywarli istotniejszy wpływ na moją dzisiejszą tangową tożsamość: Homera Ladasa i Cristinę Ladas, Roxanę Suárez i Sebastiana Achávala, Marię Mondino i Ismaela Ludmana.

Anna Kurowska

Salsa dla kobiet

Jestem doświadczoną  instruktorką salsy kubańskiej oraz tańców afrokubańskich.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 6 lat w Domu Kultury Włókniarzy w Bielsku-Białej, gdzie spędziłam blisko 11 lat.
Salsę kubańską zaczęłam tańczyć w 2008.

Piotr Papież

Hip-hop dla dzieci i młodzieży

Tańczę od najmłodszych lat. Moja przygoda zaczęła się od oglądania Michaela Jacksona. Zawsze z ogromnym zainteresowaniem analizowałem jego teledyski i występy na żywo, by później móc to odtworzyć. Zajmuje się też hip hopem, poppingiem, housem. Jeżdżę na zajęcia i obozy, bo doskonalić swój warsztat. Uczyłem sie od zagranicznych gwiazd, takich jak: Salah, Kevin Paradox, Lando Wilkins. Brałem udział w zajęciach choreografów Michaela Jacksona-LaVelle Smith Junior oraz Justina Timberlake’a- Lyle Beniga, Diana Matos. Mam osiągnięcia na festiwalach solo, jak i w grupie. Mam nadzieję, że będziemy się świetnie bawić na zajęciach. Do zobaczenia na sali!

Kasandra Reisinger

Latino Solo, High Heels

Muzyka i taniec zawsze były obecne w moim życiu. Już od najmłodszych lat uczestniczyłam w różnych zajęciach ruchowych. Jednym z pierwszych zespołów, w których miałam przyjemność uczyć się tańca były „ Jarzębinki” w Bielsku-Białej. W późniejszych latach więcej czasu poświęciłam jednak na taniec towarzyski, gdzie pokochałam tańce latynoamerykańskie. Obecnie prowadzę zajęcia dla kobiet Latino Solo oraz High Heels. Przez połączenie wielu stylów tańca wzmacniają pewność siebie, uczą świadomości ciała i sprawiają że czujemy się bardziej kobieco i zmysłowo. Natomiast muzyka, kojarząca się z egzotyka, ciepłem i świetną zabawą powoduje, że zapominamy o swoich troskach i codzienności. Ukończyłam studia pedagogiczne. Wyciągnęłam z nich wnioski i chcę, aby zajęcia były przyjemnością dla każdej kobiety, bez względu na wiek, wygląd i umiejętności!

Maja Kozioł

Dancehall, Afro

Związana z tańcem od najmłodszych lat. Należę do ekipy So Special. Od kilku lat prowadzę zajęcia dancehall na terenie Bielska i okolic. Przez 9 lat trenowałam gimnastykę artystyczną aktualnie jestem licencjonowanym trenerem i sędzią właśnie tej dyscypliny sportu. Posiadam również uprawnienia instruktora fitness oraz animatora czasu wolnego. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku wychowanie fizyczne.

Chcesz do nas dołączyć?
sprawdź oferty pracy.