Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Aleksandra
Grzegorczyk
Lechosław
Hojnacki
Anna
Kurowska
Daria
Grabska
Martyna
Wiśniewska
Piotr
Papież

Aleksandra Grzegorczyk

Burleska/Sexy dance by AllDance, Bachata, Kizomba, Taniec towarzyski, Taniec użytkowy, Pierwszy taniec dla nowożeńców, 50+ Lady styling

Założycielka Szkoły Tańca Alldance. Dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego Polskiej Akademii Kultury i Sportu. Pedagog. Absolwentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Daria Grabska

Jazz, modern, taniec współczesny, stretching, bollywood dance

Studentka Uniwersytetu Śląskiego. Trenerka personalna i instruktorka karate. Na parkiecie od 6 roku życia. Zdobywczyni 1 miejsca w kategorii Bollydance duo (taniec brzucha) oraz 2 miejsca w tej samej kategorii solo jak również 2 miejsce w kategorii disco dance duo. W wieku 13 lat zaczęła trenować karate. Będąc w kadrze Polski zdobyła kilka tytułów mistrzyni Polski oraz srebrny medal Mistrzostw świata w stylowej odmianie karate Shotokan.

Lechosław Hojnacki

Tango argentyńskie

Tango argentyńskie jest jednocześnie moją pasją, sposobem spędzania wolnego czasu w ruchu, a także obszarem działalności społecznej.
Tańczę je i wciąż się go uczę od 2004 roku. Dla tanga porzuciłem uprawiany wcześniej taniec towarzyski, salsę oraz zdecydowaną większość innych aktywności czasu wolnego.
Miałem okazję mniej lub bardziej okazjonalnie uczyć się od szeregu mistrzów, nie tylko z Buenos Aires. Wymienię tu tylko tych kilkoro, którzy wywarli istotniejszy wpływ na moją dzisiejszą tangową tożsamość: Homera Ladasa i Cristinę Ladas, Roxanę Suárez i Sebastiana Achávala, Marię Mondino i Ismaela Ludmana.

Anna Kurowska

Salsa dla kobiet

Jestem doświadczoną  instruktorką salsy kubańskiej oraz tańców afrokubańskich.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 6 lat w Domu Kultury Włókniarzy w Bielsku-Białej, gdzie spędziłam blisko 11 lat.
Salsę kubańską zaczęłam tańczyć w 2008.

Martyna Wiśniewska

Dancehall/twerk, hip-hop, video clip dance, streaching, taniec współczesny, jazz

Tancerka od najmłodszych lat życia, doświadczona instruktorka. Głównym stylem, który jest jej pasją jest Dancehall wywodzący się z kultury Jamajki. Jednocześnie stara się i lubi czerpać z innych styli tanecznych aby rozwijać się wszechstronnie. Szkoliła się u takich osób jak: Agnieszka Morko, Kasia Jukowska, Małgorzata Kasińska, Jerzy Mordarski, Mariusz Maniek Kotarski, Anet Antosova, Klara Marinovova, Natalia Konarska, Natalia Jóźwiak, Dante Mayilla, Mikhal X-qluzive, Ida Nowakowska, Dorota Rychta, Katarzyna Borutko, Monika Cywińska, Paulina Wiszka Wiszowata, Helena Greber, DHQ Aneika Francias, Katarzyna Bator-Sromek, Julia Żytko, Mikołaj Strzyż, Paweł Gajos, Ania Bogunia czy Aidam Sramek. Poza tym Martyna swoją przygodę z dancehallem i szerszym spojrzeniem na taniec rozpoczęła pod okiem Agnieszki Jarosińskiej w zespole tanecznym Ketch Di Flow.
Rozwijając się w tańcu wstąpiła w końcu na drogę instruktora i z wielkim zapałem oraz pasją, stara się przekazywać zdobytą wiedzę w atmosferze dobrej zabawy.

Piotr Papież

Hip-hop dla dzieci i młodzieży

Tańczę od najmłodszych lat. Moja przygoda zaczęła się od oglądania Michaela Jacksona. Zawsze z ogromnym zainteresowaniem analizowałem jego teledyski i występy na żywo, by później móc to odtworzyć. Zajmuje się też hip hopem, poppingiem, housem. Jeżdżę na zajęcia i obozy, bo doskonalić swój warsztat. Uczyłem sie od zagranicznych gwiazd, takich jak: Salah, Kevin Paradox, Lando Wilkins. Brałem udział w zajęciach choreografów Michaela Jacksona-LaVelle Smith Junior oraz Justina Timberlake’a- Lyle Beniga, Diana Matos. Mam osiągnięcia na festiwalach solo, jak i w grupie. Mam nadzieję, że będziemy się świetnie bawić na zajęciach. Do zobaczenia na sali!

Chcesz do nas dołączyć?
sprawdź oferty pracy.