Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Aleksandra Grzegorczyk

Burleska/Sexy dance by AllDance, Tango argentyńskie, Bachata, Kizomba, Taniec towarzyski, Taniec użytkowy, Pierwszy taniec dla nowożeńców, 50+ Lady styling

Założycielka Szkoły Tańca Alldance. Dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego Polskiej Akademii Kultury i Sportu. Pedagog. Absolwentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Диана Гладушко (Diana Gladusko)

Belly Dance, Cheerleaderek, aerobik, fitness, Vogue, contemporary, hight heels 

Dyplomowany pedagog i sędzia Federacji Tańca Wschodniego Ukrainy. Od 6 roku życia uprawiała taniec estradowy, od 12 roku życia zaczęła zajmować się Belly dance i cheerleaderką. W konkursie ogólnoukraińskim zajął 2 . Nagrody w kategorii Belly dance oraz 1 miejsce w kategorii profesjonaliści w światowym konkursie Belly dance. Ponad 6 lat doświadczenia w nauczaniu w The Sheikh Ali School of Belly Dance. 

Z wykształcenia psycholog dyplomowany.

Adrianna Kazimierz

Taniec współczesny

Tancerka i performerka, absolwentka Zakładu Tańca na Akademii Muzycznej Katowicach. W 2020-22 współpracowała z Przestrzeniami Sztuki Katowice i Katowice Miasto Ogrodów, biorąc udział w projektach warsztatowych, angażując się w pracę choreograficzną oraz wykonawczą m.in jako choreograf w projekcie ,,Szkicownik Muzyczny” Alicji Przytuły , jako tancerka w spektaklu ,,Bright Future” chor. Anny Mikuły oraz prowadząca w projekcie warsztatowym Przestrzeni Sztuki. Jako aktorka teatru tańca występowała w spektaklu ,,DreamWorld” choreografii i produkcji Clair Howells i Uwe Koehler, w ramach Festiwalu Novas Invasões, Torres Vedras, Portugalia, ,,Wrócę tu po swoje serce” choreografii Jacka Łumińskiego, w ramach programu ,, Scena Taneczna”, ,, Low states” chor. Omara Karabuluta oraz ,, Reformulation Exercises” chor. Katarzyny Kani. Jako aktorka grała w filmach krótkometrażowych ,,Never ending sound” reżyserii Daniela Beltran, Daniela Espitia oraz ,,Dysonans” reżyserii Kornela Leśniaka oraz spektaklu dramatycznym ,,Materiały do życia Gelileusza” reż. Sebastiana Majewskiego. Adrianna Kazimierz uczestniczyła w GRAHAM TEACHER WORKSHOP, realizowanego przez MARTHA GRAHAM SCHOOL OF CONTEMPORARY DANCE NY, Masterclass_Reportoir/Composition_Peeping Tom, Maria Carolina Vieira, “FORGING TRADITIONS: BEYOND BORDERS” Malay Traditional Dance, kursie nauczyciela piewszego stopnia PBT PROGRESSING BALLET TECHNIQUE Marjolein Gottesman, Israel. Warsztatowała się pod okiem Iñaki Azpillaga, Lali Ayguadé, Rakesha Sukesha, Luke’a Jessop, João Cardoso. Debiutowała na scenach Opery Wrocławskiej, Teatru Muzycznego Capitol, Teatru Polskiego we Wrocławiu w spektaklu ,,Kasieńka” choreografii Małgorzaty Gietler oraz w filmie dokumentalnym ,,Królowa Ciszy” reżyserii Agnieszki Zwiefki, produkcji HBO Europe. 

Klara Gnatowsky

Hip-Hop

Jestem studentką Wyższej szkoły edukacji w sporcie w Bielsku-Białej oraz w Krakowskiej szkole artystycznej na kierunku choreografia i taniec współczesny. Na co dzień pracuje jako instruktor hip-hop i tańca nowoczesnego w szkołach podstawowych. Tańczę od 6 roku życia i do tej pory mi się nie znudziło. Taniec to moja pasja i uwielbiam nią zarażać innych. Przez wiele lat należałam do formacji tańca współczesnego modern jazz, jazz, hip hop oraz dancehall. Próbowałam swoich sił także w tańcach towarzyskich, tańcu na rurze, high heels oraz aerial sliks. Uwielbiam się uczyć nowych rzeczy i poznawać kolejne style taneczne.

Hanna Nazarenko

Bachata

Jestem magistrem kultury fizycznej i sportu. Od 2013 roku pracuję w branży fitness. Prowadzę treningi funkcjonalne, treningi siłowe, stretching, cycling oraz aerobik. Choreografią i tańcem zajmuję od 6 lat. W 2010 roku ukończyłam z wyróżnieniem Liceum Artystyczne o specjalizacji Choreografii Klasycznej i Ludowej. Od 2019 roku jestem zakochana w pięknym i zmysłowym tańcu Bachata. Dla mnie to okazja do odkrycia kobiecości oraz napełnienia się kobiecą energią. W końcu ten taniec jest bardzo emocjonalny i pełen wdzięku. Bachatę uczyłam się w różnych szkołach w moim rodzinnym kraju w Ukrainie w Kijowie. Obecnie rozwijam się w tym kierunku już w Polsce.

Kasandra Reisinger

Latino Solo, High Heels

Muzyka i taniec zawsze były obecne w moim życiu. Już od najmłodszych lat uczestniczyłam w różnych zajęciach ruchowych. Jednym z pierwszych zespołów, w których miałam przyjemność uczyć się tańca były „ Jarzębinki” w Bielsku-Białej. W późniejszych latach więcej czasu poświęciłam jednak na taniec towarzyski, gdzie pokochałam tańce latynoamerykańskie. Obecnie prowadzę zajęcia dla kobiet Latino Solo oraz High Heels. Przez połączenie wielu stylów tańca wzmacniają pewność siebie, uczą świadomości ciała i sprawiają że czujemy się bardziej kobieco i zmysłowo. Natomiast muzyka, kojarząca się z egzotyka, ciepłem i świetną zabawą powoduje, że zapominamy o swoich troskach i codzienności. Ukończyłam studia pedagogiczne. Wyciągnęłam z nich wnioski i chcę, aby zajęcia były przyjemnością dla każdej kobiety, bez względu na wiek, wygląd i umiejętności!

Izabela Papla

Dancehall Queen Style 16+, Twerk 16+

Przygodę z tańcem zaczęłam w wieku 15 lat. Na początku był to Dancehall. W późniejszym czasie zakochałam się w Dancehall Queen Style i Twerku. W swoich choreografiach stawiam na kobiecość. Każda znajdzie coś dla siebie i poczuje się super sexy na moich zajęciach! 

Moim największym osiągnięciem jest zajęcie drugiego miejsca na Wicked Dance Contest 2019 w kategorii solowej oraz pierwszego miejsca w kategorii zespołowej. 

Serdecznie zapraszam na moje zajęcia Twerk oraz Dancehall Queen. Z ogromna przyjemnością postaram się przekazać Wam swoją wiedzę taneczna, zdobyta przez ostatnie lata. 

Do zobaczenia na zajęciach!

Natalia Trembla

Vinyasa joga, ashtanga joga

Od ponad 15 lat związana z pracą z ciałem jako instruktor sportu i tańca współczesnego, a obecnie  również nauczyciel vinyasa yoga

(międzynarodowy certyfikat RYT 200 Yoga Alliance ) oraz nauczyciel stylu Ashtanga Yoga.

Bycie nauczycielem jogi to spełnienie moich marzeń, wynik wielu lat spędzonych na macie, zdobywania wiedzy i warsztatu. Pasji do świadomej i bezpiecznej pracy z ciałem, którą teraz pragnę dzielić się z innymi. Jednak joga to nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale również zwrócenie się do swojego wnętrza. To oddech i siła. Harmonia i poczucie niezachwianej równowagi. Stabilność i możliwość ciągłego rozwoju. Jedność z tym co wokół i tym co wewnątrz nas. Głęboko wierzę w to, że regularna praktyka na macie ma niezwykle pozytywny wpływ  na całe nasze codzienne życie.

O zajęciach :

Vinyasa joga to praktyka połączona z płynnym oddechem, doskonała dla osób, które nie lubią powtarzalności i nudy. To różnorodność asan( pozycji jogi) układanych w sekwencje tematyczne, rozwijające całe nasze ciało.

Znajdziesz tu zarówno spokojne sekwencje rozciągające, intensywne wzmacnianie,  pracę z równowagą, sesje na zdrowy kręgosłup i biodra lub energetyzujące wygięcia.  Każda praktyka będzie dla Ciebie miłym zaskoczeniem.

Konrad Rak

Salsa, Taniec Towarzyski

Moja przygoda z tańcem zaczęła się już w wieku przedszkolnym. Obecnie jestem czynnym tancerzem tańca towarzyskiego , który od wielu lat rywalizuje na stopniu ogólnopolskim , zarówno w stylu standardowym jak i latynoamerykańskim. Nieustannie uczęszczam na szkolenia i jeżdżę na warsztat do najlepszych trenerów w Polsce .Zaczynając od Katowic przez Stalową Wolę i Kraków kończąc na Warszawie. Taniec jest dla mnie najważniejszą pasją i wartością. Daje mi możliwość samorealizacji i pewność siebie. Dzięki muzyce która tak naprawdę jest nieodłącznym elementem każdego treningu człowiek jest pełen energii i pozytywnego nastawienia. Nie ograniczam się tylko do jednego stylu jestem zdania że warto poszerzać horyzonty i spróbować swoich sił w innych dziedzinach tańca, dlatego właśnie zapraszam was serdecznie na wspólne zajęcia z salsy i tańca towarzyskiego.

Daria Grabska

Zdrowy kręgosłup

Studentka Uniwersytetu Śląskiego. Trenerka personalna i instruktorka karate. Na parkiecie od 6 roku życia. Zdobywczyni 1 miejsca w kategorii Bollydance duo (taniec brzucha) oraz 2 miejsca w tej samej kategorii solo jak również 2 miejsce w kategorii disco dance duo. W wieku 13 lat zaczęła trenować karate. Będąc w kadrze Polski zdobyła kilka tytułów mistrzyni Polski oraz srebrny medal Mistrzostw świata w stylowej odmianie karate Shotokan.

Chcesz do nas dołączyć?
sprawdź oferty pracy.