Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Taniec Użytkowy

Taniec użytkowy to style tańca, które pozwolą Ci swobodnie poruszać się na imprezach np. weselach.

Kurs tańca użytkowego to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą nauczyć się tańczyć w łatwy i przyjemny sposób. Na kursie uczestnicy poznają podstawowe kroki trzech popularnych tańców – disco foxa, disco samby oraz walca.

Disco fox to taniec, który powstał w latach 70. XX wieku i szybko zdobył popularność na całym świecie. Charakteryzuje się on dynamicznymi krokami, przemieszczaniem się po parkiecie oraz synchronicznymi ruchami z partnerem. Na kursie uczestnicy nauczą się podstawowych kroków, takich jak „cross basic” i „wave”, a także bardziej zaawansowanych figur, jak „pretzel” czy „tunnel”.

Disco samba to połączenie dwóch stylów tanecznych – salsy i samby. Charakteryzuje się szybkimi, energicznymi krokami, kręceniami i obrotami. Na kursie uczestnicy nauczą się podstawowych kroków, takich jak „basic box” i „reverse turn”, a także bardziej skomplikowanych figur, jak „voltas” czy „botafogos”.

Walc to klasyczny taniec towarzyski, który od wieków zachwyca swą elegancją i romantyzmem. Charakteryzuje się on gładkimi i płynnymi ruchami, wykonywanymi w rytm muzyki. Na kursie uczestnicy nauczą się podstawowych kroków, takich jak „natural turn” i „reverse turn”, a także bardziej skomplikowanych figur, jak „fleckerl” czy „spin turn”.

Kurs tańca użytkowego z disco foxem, disco sambą i walcem jest doskonałym sposobem na spędzenie czasu w towarzystwie, rozwijanie swoich umiejętności tanecznych oraz nauczenie się nowych kroków i figur. Instruktorzy zadbają o to, aby kurs był przyjazny dla początkujących, ale jednocześnie wymagający dla bardziej zaawansowanych tancerzy. Wszyscy uczestnicy na pewno będą mieli świetną zabawę i poznają nowych ludzi, dzięki czemu taniec stanie się dla nich jeszcze bardziej przyjemny.

Instruktor Aleksandra Grzegorczyk

Zapraszamy Cię na zajęcia.
Jeśli chcesz dołączyć do tej grupy, zarezerwuj miejsce telefonicznie:

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chcesz wziąć udział w zajęciach?