Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Kobiece profesjonalne sesje zdjęciowe

Zawsze marzyłaś o własnych pięknych i zmysłowych zdjęciach? To najlepszy prezent dla kobiety, który możesz sobie sprawić nawet bez okazji!!

Pokażesz swoje kobiece piękno, w wybranym przez siebie charakterze i stylu sesji. Pomożemy Ci wyeksponować Twoje najlepsze cechy i atuty.

Nie musisz być modelką żeby móc pozować. Nie musisz być idealna żeby być piękną.

Każda kobieta jest tego warta.

Sesja sensualna

Bez wątpienia, każda kobieta pragnie poczuć się wyjątkową i docenioną. Zdjęcia o charakterze sensualnym mają na celu pokazanie kobiety jako subtelnej i powabnej. Wydobędą z niej to co najlepsze. Tej sesji towarzyszy odpowiedni dobór stylizacji oraz charakterystyczny sposób pozowania – oddziaływujący na zmysły, kuszący, odrobinę seksowny.

Piękne ujęcia przy dobrym oświetleniu pozwolą odkryć siebie na nowo i pokazać własną zmysłową naturę.

Sesja buduarowa/burleskowa

Wyjątkowa z nutką szaleństwa i zabawy, która jest doskonałym prezentem dla partnera, lecz przede wszystkim po to by spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Zachwycić się swoją gracją i seksapilem. To doskonałą okazja by zobaczyć siebie na nowo i uwierzyć w swoje możliwości, siłę i odwagę. Popracować nad samooceną i pokochać swoje ciało.

Niecodzienny ubiór, koronki, gorsety i uwielbiane przez kobiety pończochy i szpilki pomogą stworzyć wspaniałą pamiątkę. Zdjęcia w stylu burleski pokażą każdej kobiecie, że ma w sobie piękno i seksapil.

Fotograf – Konrad Giżycki

Stylizacja i charakter zdjęć – Aleksandra Grzegorczyk

Zapraszamy Cię na sesje.
Zarezerwuj miejsce telefonicznie: