Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Taniec współczesny

Masz ochotę się trochę poruszać przy dobrej muzyce? Nauczyć się techniki tańca i poprawić swoją kondycję i postawę? Te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

Masz ochotę się trochę poruszać przy dobrej muzyce? Nauczyć się techniki tańca i poprawić swoją kondycję i postawę? Te zajęcia są właśnie dla Ciebie!
Taniec współczesny i modern jazz są mieszanką wielu stylów, począwszy od baletu, od którego w dużej mierze się wywodzi się taniec współczesny , tańca nowoczesnego, jazzu po niektóre z tańców towarzyskich. Może również zawierać elementy akrobatyki, jogi, pilatesu i wielu innych dziedzin tańca.  Modern jazz pozwala na wyrażanie emocji poprzez wykorzystanie naturalnych ruchów i możliwości ludzkiego ciała.
W trakcie zajęć rozwijamy koordynację, pamięć ruchową, muzykalność, kształtujemy poprawną postawę ciała i świetnie się przy tym bawimy!

Zajęcia składają się z dwóch części: ćwiczenia mające na celu pracę nad techniką tańca i rozwojem możliwości ruchowych (obroty, skoki, streching, ćwiczenia siłowe i koordynacyjne) oraz pracę nad układem choreograficznym. Bogaty wachlarz możliwości, jakie dają nasze zajęcia sprawia, że każdy może wypracować swój niepowtarzalny, indywidualny styl.

Czy trzeba jakoś specjalnie przygotować się do zajęć?
Nie! Wystarczy wygodny strój i obuwie na zmianę z miękką, jasną podeszwą.

Zapraszamy Cię na zajęcia.
Jeśli chcesz dołączyć do tej grupy, zarezerwuj miejsce telefonicznie:

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chcesz wziąć udział w zajęciach?