Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

W roku 2015 spełniło się moje marzenie by stworzyć miejsce klimatyczne i wyjątkowe, do którego każdy będzie przychodził z przyjemnością by uczyć się tańca i spędzać czas w miłej atmosferze. Dzięki wielu wysiłkom i naszemu zaangażowaniu powstała Szkoła Tańca Alldance w Bielsku-Białej. Od samego początku zależało mi aby miejsce, w którym odbywają się zajęcia było piękne i zarazem profesjonalne, dlatego  w maju 2020 roku ukończyłam remont nowej siedziby szkoły. Obecnie dysponujemy trzema dużymi salami tanecznymi o łącznej powierzchni 300m2. Razem z moim doświadczonym zespołem instruktorów będziemy Was wprowadzać w świat tańca.

Misją szkoły jest bezstresowa i efektywna nauka w jak najlepszej atmosferze. Wiemy, że każdy może dobrze tańczyć, bez względu na wiek czy umiejętności .

Chcę, aby wszyscy kursanci nie tylko zdobywali wiedzę i nowe umiejętności ale także nawiązywali nowe znajomości i wieloletnie przyjaźnie.

Mam nadzieję, że Szkoła Tańca Alldance będzie dla Was miejscem świetnej zabawy i niezapomnianym światem tanecznych wrażeń i emocji.

Aleksandra Grzegorczyk

Właścicielka Szkoły Tańca Alldance