Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Grafik

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Balet Kids 3+
16.30
17.15
Daria Grabska
Balet Kids 3+początkująca

Bachata Lady Styling
17.00
18.00
Aleksandra Grzegorczyk
Bachata Lady Stylingśr. zaawansowany

Taniec współczesny/Modern jazz 6-11 lat
17.15
18.15
Daria Grabska

Tango argentyńskie
18.00
19.30
Lechosław Hojnacki, Aleksandra Grzegorczyk

Dance stretching - open
18.15
19.15
Daria Grabska

Afro Fusion
18.30
19.30
Maja Kozioł
Afro Fusionpodstawowy

Taniec współczesny/Modern jazz dla młodzieży 12+
19.15
20.15
Daria Grabska

Dancehall Ladies & Men 16+
19.30
20.30
Maja Kozioł

Burleska/Sexy dance
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk
Burleska/Sexy danceśr. zaawansowany
17.00
18.00
Burleska/Sexy dance
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk

Hip-Hop dla dzieci 5-11 lat
18.00
19.00
Wiktoria Kluzik
Bachata Lady Styling
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
Bachata Lady Stylingśr. zaawansowany

Twerk 16+
18.00
19.00
Izabela Papla
Twerk 16+podstawowa
Zumba
18.00
19.00
Angelina Pasternak
Zumbaopen
Taniec towarzyski
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
19.00
Hip-Hop dla młodzieży (12+)
19.00
20.00
Wiktoria Kluzik

Taniec użytkowy
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk
Dancehall Queen Style 16+
19.00
20.00
Izabela Papla
Bachata Lady Styling
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk

High Heels
19.00
20.00
Kasandra Reisinger
High Heelspodstawowa
20.00
Taniec użytkowy
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec użytkowyśr. zaawansowany
Joga
20.00
21.15
Anna Borowska
Jogaopen
Burleska/Sexy dance
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk

Latino Solo kobiety
20.00
21.00
Kasandra Reisinger
Taniec towarzyski
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec towarzyskiśr. zaawanowana
21.00

Poniedziałek

  • Burleska/Sexy dance
    18.00 - 19.00
  • Hip-Hop dla dzieci 5-11 lat
    18.00 - 19.00
  • Hip-Hop dla młodzieży (12+)
    19.00 - 20.00
  • Taniec użytkowy
    19.00 - 20.00
  • Taniec użytkowy
    20.00 - 21.00

Wtorek

  • Bachata Lady Styling
    18.00 - 19.00
  • Twerk 16+
    18.00 - 19.00
  • Dancehall Queen Style 16+
    19.00 - 20.00
  • Joga
    20.00 - 21.15

Środa

  • Balet Kids 3+
    16.30 - 17.15
  • Bachata Lady Styling
    17.00 - 18.00
  • Taniec współczesny/Modern jazz 6-11 lat
    17.15 - 18.15
  • Tango argentyńskie
    18.00 - 19.30
  • Dance stretching - open
    18.15 - 19.15
  • Afro Fusion
    18.30 - 19.30
  • Taniec współczesny/Modern jazz dla młodzieży 12+
    19.15 - 20.15
  • Dancehall Ladies & Men 16+
    19.30 - 20.30
  • Burleska/Sexy dance
    20.00 - 21.00

Czwartek

  • Zumba
    18.00 - 19.00
  • Bachata Lady Styling
    19.00 - 20.00
  • High Heels
    19.00 - 20.00
  • Burleska/Sexy dance
    20.00 - 21.00
  • Latino Solo kobiety
    20.00 - 21.00

Piątek

  • Taniec towarzyski
    18.00 - 19.00
  • Taniec towarzyski
    20.00 - 21.00
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Afro Fusion
18.30
19.30
Maja Kozioł
Afro Fusionpodstawowy
19.00

Środa

  • Afro Fusion
    18.30 - 19.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Bachata Lady Styling
17.00
18.00
Aleksandra Grzegorczyk
Bachata Lady Stylingśr. zaawansowany
18.00
Bachata Lady Styling
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
Bachata Lady Stylingśr. zaawansowany
19.00
Bachata Lady Styling
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk

Wtorek

  • Bachata Lady Styling
    18.00 - 19.00

Środa

  • Bachata Lady Styling
    17.00 - 18.00

Czwartek

  • Bachata Lady Styling
    19.00 - 20.00
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Balet Kids 3+
16.30
17.15
Daria Grabska
Balet Kids 3+początkująca
17.00

Środa

  • Balet Kids 3+
    16.30 - 17.15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Burleska/Sexy dance
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
20.00
Burleska/Sexy dance
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk
Burleska/Sexy danceśr. zaawansowany
Burleska/Sexy dance
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk

Poniedziałek

  • Burleska/Sexy dance
    18.00 - 19.00

Środa

  • Burleska/Sexy dance
    20.00 - 21.00

Czwartek

  • Burleska/Sexy dance
    20.00 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Dance stretching - open
18.15
19.15
Daria Grabska
19.00

Środa

  • Dance stretching - open
    18.15 - 19.15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Dancehall Ladies & Men 16+
19.30
20.30
Maja Kozioł
20.00

Środa

  • Dancehall Ladies & Men 16+
    19.30 - 20.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Dancehall Queen Style 16+
19.00
20.00
Izabela Papla

Wtorek

  • Dancehall Queen Style 16+
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
High Heels
19.00
20.00
Kasandra Reisinger
High Heelspodstawowa

Czwartek

  • High Heels
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Hip-Hop dla dzieci 5-11 lat
18.00
19.00
Wiktoria Kluzik

Poniedziałek

  • Hip-Hop dla dzieci 5-11 lat
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Hip-Hop dla młodzieży (12+)
19.00
20.00
Wiktoria Kluzik

Poniedziałek

  • Hip-Hop dla młodzieży (12+)
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
20.00
Joga
20.00
21.15
Anna Borowska
Jogaopen
21.00

Wtorek

  • Joga
    20.00 - 21.15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
20.00
Latino Solo kobiety
20.00
21.00
Kasandra Reisinger

Czwartek

  • Latino Solo kobiety
    20.00 - 21.00
No events hours available!
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Tango argentyńskie
18.00
19.30
Lechosław Hojnacki, Aleksandra Grzegorczyk
19.00

Środa

  • Tango argentyńskie
    18.00 - 19.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Taniec towarzyski
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
20.00
Taniec towarzyski
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec towarzyskiśr. zaawanowana

Piątek

  • Taniec towarzyski
    18.00 - 19.00
  • Taniec towarzyski
    20.00 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Taniec użytkowy
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk
20.00
Taniec użytkowy
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec użytkowyśr. zaawansowany

Poniedziałek

  • Taniec użytkowy
    19.00 - 20.00
  • Taniec użytkowy
    20.00 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Taniec współczesny/Modern jazz 6-11 lat
17.15
18.15
Daria Grabska
18.00

Środa

  • Taniec współczesny/Modern jazz 6-11 lat
    17.15 - 18.15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Taniec współczesny/Modern jazz dla młodzieży 12+
19.15
20.15
Daria Grabska
20.00

Środa

  • Taniec współczesny/Modern jazz dla młodzieży 12+
    19.15 - 20.15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Twerk 16+
18.00
19.00
Izabela Papla
Twerk 16+podstawowa

Wtorek

  • Twerk 16+
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Zumba
18.00
19.00
Angelina Pasternak
Zumbaopen

Czwartek

  • Zumba
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Bachata Lady Styling
17.00
18.00
Aleksandra Grzegorczyk
Bachata Lady Stylingśr. zaawansowany
18.00
Burleska/Sexy dance
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
Bachata Lady Styling
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
Bachata Lady Stylingśr. zaawansowany

Twerk 16+
18.00
19.00
Izabela Papla
Twerk 16+podstawowa
Tango argentyńskie
18.00
19.30
Lechosław Hojnacki, Aleksandra Grzegorczyk

Dance stretching - open
18.15
19.15
Daria Grabska

Afro Fusion
18.30
19.30
Maja Kozioł
Afro Fusionpodstawowy

Dancehall Ladies & Men 16+
19.30
20.30
Maja Kozioł

Burleska/Sexy dance
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk
Burleska/Sexy danceśr. zaawansowany
Zumba
18.00
19.00
Angelina Pasternak
Zumbaopen
Taniec towarzyski
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
19.00
Taniec użytkowy
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk
Dancehall Queen Style 16+
19.00
20.00
Izabela Papla
Bachata Lady Styling
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk

High Heels
19.00
20.00
Kasandra Reisinger
High Heelspodstawowa
20.00
Taniec użytkowy
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec użytkowyśr. zaawansowany
Joga
20.00
21.15
Anna Borowska
Jogaopen
Burleska/Sexy dance
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk

Latino Solo kobiety
20.00
21.00
Kasandra Reisinger
Taniec towarzyski
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec towarzyskiśr. zaawanowana
21.00

Poniedziałek

  • Burleska/Sexy dance
    18.00 - 19.00
  • Taniec użytkowy
    19.00 - 20.00
  • Taniec użytkowy
    20.00 - 21.00

Wtorek

  • Bachata Lady Styling
    18.00 - 19.00
  • Twerk 16+
    18.00 - 19.00
  • Dancehall Queen Style 16+
    19.00 - 20.00
  • Joga
    20.00 - 21.15

Środa

  • Bachata Lady Styling
    17.00 - 18.00
  • Tango argentyńskie
    18.00 - 19.30
  • Dance stretching - open
    18.15 - 19.15
  • Afro Fusion
    18.30 - 19.30
  • Dancehall Ladies & Men 16+
    19.30 - 20.30
  • Burleska/Sexy dance
    20.00 - 21.00

Czwartek

  • Zumba
    18.00 - 19.00
  • Bachata Lady Styling
    19.00 - 20.00
  • High Heels
    19.00 - 20.00
  • Burleska/Sexy dance
    20.00 - 21.00
  • Latino Solo kobiety
    20.00 - 21.00

Piątek

  • Taniec towarzyski
    18.00 - 19.00
  • Taniec towarzyski
    20.00 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Balet Kids 3+
16.30
17.15
Daria Grabska
Balet Kids 3+początkująca

Taniec współczesny/Modern jazz 6-11 lat
17.15
18.15
Daria Grabska
17.00
18.00
Hip-Hop dla dzieci 5-11 lat
18.00
19.00
Wiktoria Kluzik

Poniedziałek

  • Hip-Hop dla dzieci 5-11 lat
    18.00 - 19.00

Środa

  • Balet Kids 3+
    16.30 - 17.15
  • Taniec współczesny/Modern jazz 6-11 lat
    17.15 - 18.15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Hip-Hop dla młodzieży (12+)
19.00
20.00
Wiktoria Kluzik
Taniec współczesny/Modern jazz dla młodzieży 12+
19.15
20.15
Daria Grabska
20.00

Poniedziałek

  • Hip-Hop dla młodzieży (12+)
    19.00 - 20.00

Środa

  • Taniec współczesny/Modern jazz dla młodzieży 12+
    19.15 - 20.15
No events available!








    Wyrażam zgodę na przetwarzanie wpisanych przeze mnie danych osobowych przez Aleksandrę Grzegorczyk, prowadzącą jednoosobowo działalność gospodarczą pod nazwą Aleksandra Grzegorczyk z siedzibą przy ul. Zapora, nr 29 lok. 4, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 6351582203, tel. 578 009 277, e-mail: recepcja@alldance.pl. w podstawowym celu nawiązania ze mną kontaktu w związku z przesłaniem zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania z formularza kontaktowego. Zgoda ta może być cofnięta w każdej chwili, jednak nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych w Polityce prywatności.

    Mniej