Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Grafik

Grafik od 5 września 2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
10.00
Bachata Lady Styling
10.00
11.00
Hanna Nazarenko
11.00
Dance stretching - open
11.00
12.00
Hanna Nazarenko
16.00
Balet Kids 3+
16.15
17.00
Adrianna Kazimierz
Balet Kids 3+początkująca
17.00
Belly Dance dzieci 6+
17.00
18.00
Diana Gladushko
Belly Dance dzieci 6+początkujący

Hip-Hop dla dzieci 6-11 lat
17.00
18.00
Klara Gnatowsky
Technika tańca współczesnego open 11+
17.00
18.30
Adrianna Kazimierz

Twerk 16+
18.00
19.00
Izabela Papla
Twerk 16+podstawowa
Bachata Lady Styling
17.00
18.00
Hanna Nazarenko
Bachata Lady Stylingśr. zaawansowana

Taniec współczesny dla młodzieży 6-10
17.00
18.00
Adrianna Kazimierz
Joga vinyasa
17.30
19.00
Natalia Trembla

High Heels
18.00
19.00
Diana Gladushko
High Heelspodstawowa

Taniec użytkowy
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
18.00
Belly Dance
18.00
19.00
Diana Gladushko

Hip-Hop dla młodzieży 12+
18.00
19.00
Klara Gnatowsky

Taniec towarzyski
18.00
19.00
Konrad Rak
Dance stretching - open
18.00
19.00
Hanna Nazarenko

Tango argentyńskie
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki

Taniec współczesny dla młodzieży 11-14
18.00
19.30
Adrianna Kazimierz

Bachata w parach
19.00
20.00
Hanna Nazarenko, Jersey
Bachata w parachpoczątkująca

Tango argentyńskie - ćwiczenia
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki

Taniec współczesny dla młodzieży 15+
19.30
21.00
Adrianna Kazimierz

Bachata w parach
20.00
21.00
Hanna Nazarenko, Jersey
Bachata w parachśr. zaawansowana

Tango argentyńskie
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskieśr. zaawansowana
Taniec użytkowy
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec użytkowypoczątkujący
19.00
High Heels
19.00
20.00
Diana Gladushko
High Heelspodstawowa

Salsa Solo
19.00
20.00
Konrad Rak

Taniec użytkowy
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk
Bachata Lady Styling
19.00
20.00
Hanna Nazarenko
Bachata Lady Stylingśr. zaawansowany

Dancehall Queen Style 16+
19.00
20.00
Izabela Papla
Burleska/Sexy dance
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk

High Heels
19.00
20.00
Diana Gladushko
High Heelsśr. zaawansowana
Technika tanga argentyńskiego solo
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk
20.00
High Heels
20.00
21.00
Diana Gladushko
High Heelsśr. zaawansowana

Pilates
20.00
21.00
Natalia Węgrzyn-Jakimow

Tango argentyńskie
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskiepoczątkująca
Bachata Lady Styling
20.00
21.00
Hanna Nazarenko

Dance stretching - open
20.00
21.00
Diana Gladuszko
Burleska/Sexy dance
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk

Latino Solo kobiety
20.00
21.00
Kasandra Reisinger
Taniec towarzyski
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec towarzyskiśr. zaawanowana

Tango argentyńskie - ćwiczenia
open
20.00
22.00
Konrad Giżycki
21.00
Tango argentyńskie - ćwiczenia
21.00
22.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskie - ćwiczenia
21.00
22.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki

Poniedziałek

  • Belly Dance dzieci 6+
    17.00 - 18.00
  • Hip-Hop dla dzieci 6-11 lat
    17.00 - 18.00
  • Belly Dance
    18.00 - 19.00
  • Hip-Hop dla młodzieży 12+
    18.00 - 19.00
  • Taniec towarzyski
    18.00 - 19.00
  • High Heels
    19.00 - 20.00
  • Salsa Solo
    19.00 - 20.00
  • Taniec użytkowy
    19.00 - 20.00
  • High Heels
    20.00 - 21.00
  • Pilates
    20.00 - 21.00
  • Tango argentyńskie
    20.00 - 21.00
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    21.00 - 22.00

Wtorek

  • Technika tańca współczesnego open 11+
    17.00 - 18.30
  • Twerk 16+
    18.00 - 19.00
  • Bachata Lady Styling
    19.00 - 20.00
  • Dancehall Queen Style 16+
    19.00 - 20.00
  • Bachata Lady Styling
    20.00 - 21.00
  • Dance stretching - open
    20.00 - 21.00

Środa

  • Balet Kids 3+
    16.15 - 17.00
  • Bachata Lady Styling
    17.00 - 18.00
  • Taniec współczesny dla młodzieży 6-10
    17.00 - 18.00
  • Dance stretching - open
    18.00 - 19.00
  • Tango argentyńskie
    18.00 - 19.00
  • Taniec współczesny dla młodzieży 11-14
    18.00 - 19.30
  • Bachata w parach
    19.00 - 20.00
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    19.00 - 20.00
  • Taniec współczesny dla młodzieży 15+
    19.30 - 21.00
  • Bachata w parach
    20.00 - 21.00
  • Tango argentyńskie
    20.00 - 21.00
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    21.00 - 22.00

Czwartek

  • Joga vinyasa
    17.30 - 19.00
  • High Heels
    18.00 - 19.00
  • Taniec użytkowy
    18.00 - 19.00
  • Burleska/Sexy dance
    19.00 - 20.00
  • High Heels
    19.00 - 20.00
  • Burleska/Sexy dance
    20.00 - 21.00
  • Latino Solo kobiety
    20.00 - 21.00

Piątek

  • Taniec użytkowy
    18.00 - 19.00
  • Technika tanga argentyńskiego solo
    19.00 - 20.00
  • Taniec towarzyski
    20.00 - 21.00
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    20.00 - 22.00

Sobota

  • Bachata Lady Styling
    10.00 - 11.00
  • Dance stretching - open
    11.00 - 12.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
10.00
Bachata Lady Styling
10.00
11.00
Hanna Nazarenko
17.00
Bachata Lady Styling
17.00
18.00
Hanna Nazarenko
Bachata Lady Stylingśr. zaawansowana
19.00
Bachata Lady Styling
19.00
20.00
Hanna Nazarenko
Bachata Lady Stylingśr. zaawansowany
20.00
Bachata Lady Styling
20.00
21.00
Hanna Nazarenko

Wtorek

  • Bachata Lady Styling
    19.00 - 20.00
  • Bachata Lady Styling
    20.00 - 21.00

Środa

  • Bachata Lady Styling
    17.00 - 18.00

Sobota

  • Bachata Lady Styling
    10.00 - 11.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Bachata w parach
19.00
20.00
Hanna Nazarenko, Jersey
Bachata w parachpoczątkująca
20.00
Bachata w parach
20.00
21.00
Hanna Nazarenko, Jersey
Bachata w parachśr. zaawansowana

Środa

  • Bachata w parach
    19.00 - 20.00
  • Bachata w parach
    20.00 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Balet Kids 3+
16.15
17.00
Adrianna Kazimierz
Balet Kids 3+początkująca

Środa

  • Balet Kids 3+
    16.15 - 17.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Belly Dance
18.00
19.00
Diana Gladushko

Poniedziałek

  • Belly Dance
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Belly Dance dzieci 6+
17.00
18.00
Diana Gladushko
Belly Dance dzieci 6+początkujący

Poniedziałek

  • Belly Dance dzieci 6+
    17.00 - 18.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Burleska/Sexy dance
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk
20.00
Burleska/Sexy dance
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk

Czwartek

  • Burleska/Sexy dance
    19.00 - 20.00
  • Burleska/Sexy dance
    20.00 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
11.00
Dance stretching - open
11.00
12.00
Hanna Nazarenko
18.00
Dance stretching - open
18.00
19.00
Hanna Nazarenko
20.00
Dance stretching - open
20.00
21.00
Diana Gladuszko

Wtorek

  • Dance stretching - open
    20.00 - 21.00

Środa

  • Dance stretching - open
    18.00 - 19.00

Sobota

  • Dance stretching - open
    11.00 - 12.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Dancehall Queen Style 16+
19.00
20.00
Izabela Papla

Wtorek

  • Dancehall Queen Style 16+
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
High Heels
18.00
19.00
Diana Gladushko
High Heelspodstawowa
19.00
High Heels
19.00
20.00
Diana Gladushko
High Heelspodstawowa
High Heels
19.00
20.00
Diana Gladushko
High Heelsśr. zaawansowana
20.00
High Heels
20.00
21.00
Diana Gladushko
High Heelsśr. zaawansowana

Poniedziałek

  • High Heels
    19.00 - 20.00
  • High Heels
    20.00 - 21.00

Czwartek

  • High Heels
    18.00 - 19.00
  • High Heels
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Hip-Hop dla dzieci 6-11 lat
17.00
18.00
Klara Gnatowsky

Poniedziałek

  • Hip-Hop dla dzieci 6-11 lat
    17.00 - 18.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Hip-Hop dla młodzieży 12+
18.00
19.00
Klara Gnatowsky

Poniedziałek

  • Hip-Hop dla młodzieży 12+
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Joga vinyasa
17.30
19.00
Natalia Trembla
18.00

Czwartek

  • Joga vinyasa
    17.30 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
20.00
Latino Solo kobiety
20.00
21.00
Kasandra Reisinger

Czwartek

  • Latino Solo kobiety
    20.00 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
20.00
Pilates
20.00
21.00
Natalia Węgrzyn-Jakimow

Poniedziałek

  • Pilates
    20.00 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Salsa Solo
19.00
20.00
Konrad Rak

Poniedziałek

  • Salsa Solo
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Tango argentyńskie
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
20.00
Tango argentyńskie
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskiepoczątkująca
Tango argentyńskie
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskieśr. zaawansowana

Poniedziałek

  • Tango argentyńskie
    20.00 - 21.00

Środa

  • Tango argentyńskie
    18.00 - 19.00
  • Tango argentyńskie
    20.00 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Tango argentyńskie - ćwiczenia
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
20.00
Tango argentyńskie - ćwiczenia
open
20.00
22.00
Konrad Giżycki
21.00
Tango argentyńskie - ćwiczenia
21.00
22.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskie - ćwiczenia
21.00
22.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki

Poniedziałek

  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    21.00 - 22.00

Środa

  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    19.00 - 20.00
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    21.00 - 22.00

Piątek

  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    20.00 - 22.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Taniec towarzyski
18.00
19.00
Konrad Rak
20.00
Taniec towarzyski
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec towarzyskiśr. zaawanowana

Poniedziałek

  • Taniec towarzyski
    18.00 - 19.00

Piątek

  • Taniec towarzyski
    20.00 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Taniec użytkowy
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec użytkowy
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec użytkowypoczątkujący
19.00
Taniec użytkowy
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk

Poniedziałek

  • Taniec użytkowy
    19.00 - 20.00

Czwartek

  • Taniec użytkowy
    18.00 - 19.00

Piątek

  • Taniec użytkowy
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Taniec współczesny dla młodzieży 11-14
18.00
19.30
Adrianna Kazimierz
19.00

Środa

  • Taniec współczesny dla młodzieży 11-14
    18.00 - 19.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Taniec współczesny dla młodzieży 15+
19.30
21.00
Adrianna Kazimierz
20.00

Środa

  • Taniec współczesny dla młodzieży 15+
    19.30 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Taniec współczesny dla młodzieży 6-10
17.00
18.00
Adrianna Kazimierz

Środa

  • Taniec współczesny dla młodzieży 6-10
    17.00 - 18.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Technika tańca współczesnego open 11+
17.00
18.30
Adrianna Kazimierz
18.00

Wtorek

  • Technika tańca współczesnego open 11+
    17.00 - 18.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Technika tanga argentyńskiego solo
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk

Piątek

  • Technika tanga argentyńskiego solo
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Twerk 16+
18.00
19.00
Izabela Papla
Twerk 16+podstawowa

Wtorek

  • Twerk 16+
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
10.00
Bachata Lady Styling
10.00
11.00
Hanna Nazarenko
11.00
Dance stretching - open
11.00
12.00
Hanna Nazarenko
17.00
Bachata Lady Styling
17.00
18.00
Hanna Nazarenko
Bachata Lady Stylingśr. zaawansowana
Joga vinyasa
17.30
19.00
Natalia Trembla

High Heels
18.00
19.00
Diana Gladushko
High Heelspodstawowa

Taniec użytkowy
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
18.00
Belly Dance
18.00
19.00
Diana Gladushko

Taniec towarzyski
18.00
19.00
Konrad Rak
Twerk 16+
18.00
19.00
Izabela Papla
Twerk 16+podstawowa
Dance stretching - open
18.00
19.00
Hanna Nazarenko

Tango argentyńskie
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Taniec użytkowy
18.00
19.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec użytkowypoczątkujący
19.00
High Heels
19.00
20.00
Diana Gladushko
High Heelspodstawowa

Salsa Solo
19.00
20.00
Konrad Rak

Taniec użytkowy
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk
Bachata Lady Styling
19.00
20.00
Hanna Nazarenko
Bachata Lady Stylingśr. zaawansowany

Dancehall Queen Style 16+
19.00
20.00
Izabela Papla
Bachata w parach
19.00
20.00
Hanna Nazarenko, Jersey
Bachata w parachpoczątkująca

Tango argentyńskie - ćwiczenia
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Burleska/Sexy dance
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk

High Heels
19.00
20.00
Diana Gladushko
High Heelsśr. zaawansowana
Technika tanga argentyńskiego solo
19.00
20.00
Aleksandra Grzegorczyk
20.00
High Heels
20.00
21.00
Diana Gladushko
High Heelsśr. zaawansowana

Pilates
20.00
21.00
Natalia Węgrzyn-Jakimow

Tango argentyńskie
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskiepoczątkująca
Bachata Lady Styling
20.00
21.00
Hanna Nazarenko

Dance stretching - open
20.00
21.00
Diana Gladuszko
Bachata w parach
20.00
21.00
Hanna Nazarenko, Jersey
Bachata w parachśr. zaawansowana

Tango argentyńskie
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskieśr. zaawansowana
Burleska/Sexy dance
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk

Latino Solo kobiety
20.00
21.00
Kasandra Reisinger
Taniec towarzyski
20.00
21.00
Aleksandra Grzegorczyk
Taniec towarzyskiśr. zaawanowana

Tango argentyńskie - ćwiczenia
open
20.00
22.00
Konrad Giżycki
21.00
Tango argentyńskie - ćwiczenia
21.00
22.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki
Tango argentyńskie - ćwiczenia
21.00
22.00
Aleksandra Grzegorczyk, Konrad Giżycki

Poniedziałek

  • Belly Dance
    18.00 - 19.00
  • Taniec towarzyski
    18.00 - 19.00
  • High Heels
    19.00 - 20.00
  • Salsa Solo
    19.00 - 20.00
  • Taniec użytkowy
    19.00 - 20.00
  • High Heels
    20.00 - 21.00
  • Pilates
    20.00 - 21.00
  • Tango argentyńskie
    20.00 - 21.00
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    21.00 - 22.00

Wtorek

  • Twerk 16+
    18.00 - 19.00
  • Bachata Lady Styling
    19.00 - 20.00
  • Dancehall Queen Style 16+
    19.00 - 20.00
  • Bachata Lady Styling
    20.00 - 21.00
  • Dance stretching - open
    20.00 - 21.00

Środa

  • Bachata Lady Styling
    17.00 - 18.00
  • Dance stretching - open
    18.00 - 19.00
  • Tango argentyńskie
    18.00 - 19.00
  • Bachata w parach
    19.00 - 20.00
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    19.00 - 20.00
  • Bachata w parach
    20.00 - 21.00
  • Tango argentyńskie
    20.00 - 21.00
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    21.00 - 22.00

Czwartek

  • Joga vinyasa
    17.30 - 19.00
  • High Heels
    18.00 - 19.00
  • Taniec użytkowy
    18.00 - 19.00
  • Burleska/Sexy dance
    19.00 - 20.00
  • High Heels
    19.00 - 20.00
  • Burleska/Sexy dance
    20.00 - 21.00
  • Latino Solo kobiety
    20.00 - 21.00

Piątek

  • Taniec użytkowy
    18.00 - 19.00
  • Technika tanga argentyńskiego solo
    19.00 - 20.00
  • Taniec towarzyski
    20.00 - 21.00
  • Tango argentyńskie - ćwiczenia
    20.00 - 22.00

Sobota

  • Bachata Lady Styling
    10.00 - 11.00
  • Dance stretching - open
    11.00 - 12.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Balet Kids 3+
16.15
17.00
Adrianna Kazimierz
Balet Kids 3+początkująca
17.00
Belly Dance dzieci 6+
17.00
18.00
Diana Gladushko
Belly Dance dzieci 6+początkujący

Hip-Hop dla dzieci 6-11 lat
17.00
18.00
Klara Gnatowsky

Poniedziałek

  • Belly Dance dzieci 6+
    17.00 - 18.00
  • Hip-Hop dla dzieci 6-11 lat
    17.00 - 18.00

Środa

  • Balet Kids 3+
    16.15 - 17.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Technika tańca współczesnego open 11+
17.00
18.30
Adrianna Kazimierz
Taniec współczesny dla młodzieży 6-10
17.00
18.00
Adrianna Kazimierz
18.00
Hip-Hop dla młodzieży 12+
18.00
19.00
Klara Gnatowsky
Taniec współczesny dla młodzieży 11-14
18.00
19.30
Adrianna Kazimierz

Taniec współczesny dla młodzieży 15+
19.30
21.00
Adrianna Kazimierz
19.00
20.00

Poniedziałek

  • Hip-Hop dla młodzieży 12+
    18.00 - 19.00

Wtorek

  • Technika tańca współczesnego open 11+
    17.00 - 18.30

Środa

  • Taniec współczesny dla młodzieży 6-10
    17.00 - 18.00
  • Taniec współczesny dla młodzieży 11-14
    18.00 - 19.30
  • Taniec współczesny dla młodzieży 15+
    19.30 - 21.00
No events available!








    Wyrażam zgodę na przetwarzanie wpisanych przeze mnie danych osobowych przez Aleksandrę Grzegorczyk, prowadzącą jednoosobowo działalność gospodarczą pod nazwą Aleksandra Grzegorczyk z siedzibą przy ul. Zapora, nr 29 lok. 4, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 6351582203, tel. 578 009 277, e-mail: recepcja@alldance.pl. w podstawowym celu nawiązania ze mną kontaktu w związku z przesłaniem zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania z formularza kontaktowego. Zgoda ta może być cofnięta w każdej chwili, jednak nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych w Polityce prywatności.

    Mniej