Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Kizomba lady styling

Kizomba lady styling to zajęcia dla każdej kobiety. Zmysłowe ruchy bioder wzmocnią Twoje mięśnie ud i pośladków.

Kizomba dla kobiet to nie tylko nauka techniki i figur, ale także sposób na poznanie swojego ciała i poprawienie sylwetki. Ruchy biodrami są tutaj kluczowe, a regularne ćwiczenia izolacji ciała i zakresu ruchu pomogą Ci w osiągnięciu płynności w tańcu. Dodatkowo, podczas tych zajęć skupisz się na pracy nad swoim rytmem i poczujesz się bardziej pewnie i komfortowo na parkiecie.

Kizomba to taniec, który narodził się w latach 80. na wyspach Zielonego Przylądka i Angola. W ciągu kilku dziesięcioleci rozprzestrzenił się na całym świecie i zyskał na popularności, zwłaszcza w Europie. Ten afrykański styl taneczny wyróżnia się wyjątkowość w poruszaniu biodrami i niskim tempie. Charakterystyczne dla niego są płynne ruchy, zmysłowa muzyka i bliska relacja pomiędzy partnerami.

W kizombie partnerka ma równie ważną rolę co partner.  Biodra są jednym z najważniejszych ozdobników kobiecej figury i warto nauczyć się je wykorzystywać w tańcu. Zajęcia z kizomby dla kobiet to również świetna okazja do nawiązania nowych znajomości i spędzenia czasu w przyjaznej atmosferze.

Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w tańcu, aby zacząć uczęszczać na zajęcia z kizomby dla kobiet. To styl bardzo intuicyjny i łatwy do opanowania, a dzięki temu, że odbywają się one w grupie, możesz liczyć na wsparcie innych uczestniczek i instruktorki. Odkryj swoją kobiecość w tańcu i zacznij przygodę z kizombą już dziś!

Instruktor: Aleksandra Grzegorczyk

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w ten link.

Zapraszamy Cię na zajęcia.
Jeśli chcesz dołączyć do tej grupy, zarezerwuj miejsce telefonicznie:

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chcesz wziąć udział w zajęciach?