Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Belly Dance dla dzieci

Belly dance to delikatne zmysłowe ruchy, brzęk cekinów na wielobarwnych ubraniach, egzotyczna muzyka i odkrytym brzuchem tancerek.

Taniec ma szereg zalet dla organizmu dziecka. Doskonale wpływa na koordynację, świadomość ciała oraz wygląd. Organizm dziecka ciagle się rozwija, dlatego bardzo ważna jest aktywność fizyczna.

Czy taniec brzucha jest dobrym wyborem rodzaju tańca, gdy myślimy o naszych pociechach? Oczywiście, że tak! Taniec ten trenuje całe ciało i nie powoduje szkód wynikających z jednostronnych obciążeń. To oznacza, że zapobiega skrzywieniom kręgosłupa, wzmacnia mięśnie i przeciwdziała płaskostopiu. Ale najważniejszą zaletą tańca brzucha nad innymi rodzajami tańca jest to, że wykorzystuje naturalną energię i ekspresję ruchową dzieci. Oswaja je z ich ciałem oraz z przestrzenią. Rozwija gibkość i grację.

Nie zapominajmy jednak o baśniowości i nastrojowości tańca brzucha. Melodie, dźwięki, rytm, a także stroje nawiązują do orientalnych tematów, które z pewnością zaintrygują każdą dziewczynkę i zainspirują je do poszukiwań. Kolory i dodatki z dzwoniącymi elementami przyciągają uwagę i sprawiają, że każde zajęcia są nie tylko nauką, ale przede wszystkim fascynującą zabawą.

Zapraszamy Cię na zajęcia.
Jeśli chcesz dołączyć do tej grupy, zarezerwuj miejsce telefonicznie:

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chcesz wziąć udział w zajęciach?