STYLE TAŃCA

Chcielibyście by Wasz pierwszy taniec był wyjątkowy a zarazem łatwy i naturalny? Jest to wyjątkowa chwila, dlatego ważne jest by mieć wszystko profesjonalnie dopracowane, dzięki czemu będziecie się czuli komfortowo a Wasz taniec na zawsze pozostanie w pamięci rodzin, znajomych i przyjaciół. Wspólnie wybierzemy muzykę i stworzymy indywidualną choreografię według Waszego pomysłu. Przygotujemy cały układ: wejście na parkiet, układ taneczny, efektowne zakończenie i zejście z parkietu. Jeżeli do Ślubu jeszcze daleko, warto zacząć od kursu grupowego, gdzie wraz z innymi parami poznacie podstawowe kroki tańców towarzyskich oraz usłyszycie wiele przydatnych porad.

Kurs dla narzeczonych (3-5 par)
Lekcje indywidualne (lekcje odbywają się również w weekendy)

Chcecie nauczyć się wszystkich tańców towarzyskich bez stresu? Chcecie na parkiecie poczuć się pewnie i komfortowo? Będziecie się dobrze bawić i poznacie nowych, ciekawych ludzi. Taniec towarzyski opiera się na współpracy partnerów a każdy z tańców ma inne tempo, rytm i charakter.

Na zajęciach poznacie kroki, oraz nauczycie się w jaki sposób wykorzystać nowe umiejętności na imprezach tanecznych. Choreografie dostosowane są do stopnia zaawansowania grupy tanecznej.

Kurs obejmuje naukę tańców latynoamerykańskich: rumba, cha cha cha, samba, jive, oraz tańców standardowych: walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot i quickstep.

Kurs tańca towarzyskiego dla par
Lekcje indywidualne (lekcje odbywają się również w weekendy)

Marzysz by poruszać się zmysłowo i elegancko? Przyjdź na zajęcia i zadbaj o swoje ciało i samopoczucie. Nauczysz się subtelnych ruchów bioder i pięknej pracy rąk, które sprawią, że Twój taniec będzie niepowtarzalny.

Zajęcia skierowane są dla Pań, które chcą poczuć latynoamerykański klimat a zarazem zabłysnąć na parkiecie.

Każdy z tańców wyzwala inne pokłady namiętności i emocji: szaloną zabawę w brazylijskiej sambie, salsie i kubańskiej cha cha cha, nieskrępowanej radości w amerykańskim jive po miłości i zmysłowości w kubańskiej rumbie.

Uwolnij swoje pokłady pozytywnej energii. Poczuj się kobieco w swoim ciele.

Zajęcia tylko dla kobiet

Najgorętsze rytmy dzięki którym poczujesz się zmysłowo i erotycznie.

Kizomba – wolny taniec pełny sexownych ruchów, w którym kobieta uwodzi swoimi biodrami. Kizomba to zmysłowy i delikatny taniec w bliskim kontakcie. Kizomba uzyskuje coraz większą popularność a jej nauka wyzwala dodatkowe pokłady kobiecości.

Bachata – pochodzący z Dominikany romantyczny taniec w szybszym tempie. Bachata wyzwala radość i poprawia samopoczucie a jej szybki rytm zastępuje zajęcia fitnessowe wpływając na poprawę kondycji.

Nauka Kizomby i Bachaty wzmacnia mięśnie ud i pośladków 😉

Zajęcia solo tylko dla kobiet 20+

Kizomba i Bachata prowadzona jest w Bielsku-Białej w ramach zajęć grupowych. Istnieje możliwość utworzenia dodatkowych grup i wpisania ich do grafika.

Zajęcia dla par grupowe.

Zapraszamy pary na zajęcia Kizomba i Bachata. Na zajęciach w miłej i wesołej atmosferze poznacie kroki tych zmysłowych tańców.

Poniżej filmy prezentujące jak instruktorka Ola Grzegorczyk tańczy Kizombę i Bachatę

Chcesz poczuć się seksowna i sprawiać by Twoje ruchy przyciągały spojrzenia wszystkich mężczyzn? Chcesz nauczyć się poruszać zmysłowo i jednocześnie zadbać o swoją sylwetkę i samopoczucie? Przyjdź na zajęcia a my pokażemy Ci jak to zrobić.

Będziesz emanować seksapilem i zyskasz mnóstwo nowej energii do codziennych zajęć. Zwiększy się Twoja pewność siebie i ekspresja w ruchu a chodzenie i taniec na wysokich obcasach przestanie sprawiać Ci trudność. Poczujesz się atrakcyjna i uwodzicielska. Sexy dance to układy taneczne oparte na najbardziej zmysłowych, tanecznych stylach z elementami tańców latynoamerykańskich i Burlesgue. Przestań wstydzić się samej siebie i przekrocz granice o których nawet nie śniłaś.

Zajęcia tylko dla kobiet

Jeżeli jesteś kobietą dojrzałą, która kocha taniec i pragnie by poczuć się kobieco i elegancko przyjdź na zajęcia i zadbaj o siebie!

Nauczysz się jak interpretować muzykę i czerpać z tego radość. Łatwe i proste układy taneczne do spokojnej i przyjemnej muzyki przyniosą Ci dużą satysfakcję. Już kilka podstawowych kroków wystarczy by poczuć się pewniej na parkiecie. Poczujesz się młoda i sprawna a Twoje zdrowie i ogólne samopoczucie znacznie się polepszy: zadbasz o swoje serce, wzmocnisz mięśnie, zredukujesz stres, poprawisz kondycję, zmniejszysz bóle kręgosłupa dbając o prawidłową postawę, zredukujesz bóle w stawach rozluźniając je w czasie ruchu. Zadbaj o siebie już dziś! Poczuj się młodo i kobieco!

Zajęcia tylko dla kobiet dojrzałych 50+


Tańczenie to idealna terapia, zarówno jeżeli chodzi o stan fizyczny jak i psychiczny.


Jest to dobra okazja do ruszania się. Można go dostosować do swoich możliwości. Ruch taki działa bardzo dobrze na całe ciało, ponieważ taniec angażuje wiele mięśni. Ponadto sprzyja także śmiechom i dobremu samopoczuciu. Odmładza psychicznie i fizycznie jest swoistym przykładem terapii dla osób starszych. Jednak to nie tylko wewnętrzne spełnienie, ale również duża dawka korzyści dla twojego ciała.
tel. 602 278 597

Hufiec ZHP, Bielsko-Biała ul. Chopina 3
Bezpłatny parking: ul. Chopina, Grunwaldzka, Drukarzy
Płatny parking (do godz. 17:00): ul. Sixta, Dąbrowskiego